Irayisi yekonjac eyomileyo iShirataki Irayisi | Ketoslim Mo
Ingcaciso yeMveliso
Imo yayo ifana nerayisi eqhelekileyo, kodwa iluncedo ngakumbi kwimpilo.irayisi yeshiratakiineekhalori eziphantsi kunye nee-carbohydrate, ngoko ke yeyona ifanelekileyoindawo yokutya endaweni yokutyaukuba uzama ukunciphisa umzimba okanye ukulawula iswekile.Ukuyixuba nerayisi yakho yemihla ngemihla nako kuyanceda.Irayisi yekonjac eyomileyoyenziwe ngeengcambu zeisityalo sekonjackwaye inezithako ezicocekileyo nezilandelekayo, nto leyo eyenza ukuba ibe lolunye uhlobo olufanelekileyo lwerayisi eqhelekileyo.
Ulwazi lwesondlo
| Ixabiso Eliqhelekileyo: | Nge-200g nganye(irayisi ephekiweyo eyomileyo) |
| Amandla: | 28.4kcal/119kJ |
| Amafutha ewonke: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 6g |
| Ifayibha | 0.6g |
| Iiproteni | 0.6g |
| Isodiyam: | 0mg |
| Igama lemveliso: | Yomisa ShiratakiIrayisi yeKonjac |
| Inkcazo: | 200g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 5Kcal |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ Iiproteni eziphantsi/Amafutha aphantsi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ubonelelo lwendawo enye (ukusuka kuyilo ukuya kwimveliso) 2. Ngaphezulu kweminyaka eli-10 yamava 3. Inkonzo ye-OEM ODM OBM 4. Iisampuli zasimahla 5. Ubungakanani obuphantsi be-odolo |
Iinyani malunga neShirataki Konjac Rice
Shirataki irayisi(okanyeirayisi eyomileyo yekonjac) yenziwe ngeisityalo sekonjackwaye iqulethe amanzi angama-97% kunye ne-3% yefayibha.
Irayisi eyomileyo iba thambileyo kwaye ibe nokwakheka okufana nejeli emva kokufunxa amanzi nokuwafaka emanzini.
Irayisi eyomileyo yeKonjac kukutya okulungileyo kokunciphisa umzimba kunye nokulawula iswekile, kuba i-100 gram nganye yerayisi eyomileyo yeKonjac ineekhalori ezingama-73KJ kunye ne-4.3 grams zeecarbohydrate, kwaye umxholo wamafutha kunye neswekile yi-0.
Ubume berayisi ye-shirataki buya kutshintsha emva kokuba iqandisiwe, ngoko ke musa ukuyiqandisa imveliso eyenziwe ngerayisi ye-shirataki! Gcina kubushushu begumbi!
Imiyalelo Yokupheka
(Umlinganiselo werayisi namanzi yi-1:1.2)





