Irayisi eneCarb ephantsi, irayisi yeKonjac White Pearl | Ketoslim Mo
Malunga nento
Izithako eziphambili zeirayisi yepearl yekonjaczezi: ingcambu yekonjac namanzi; isithako esiphambili sekonjac yiglucomannan, uhlobo lwefayibha yokutya eluncedo emzimbeni womntu. Emva kokungena emathunjini, iya kutsala amanzi kwaye idumbe ukuze ivelise ukuziva ugcwele, ngaloo ndlela inciphisa ukutya; okwesibini, ikwanomphumo wokuphucula imeko yamathumbu, ikhawulezisa i-peristalsis yamathumbu kwaye iphucule ukuqhina. Kwangaxeshanye, irayisi yekonjac ayinashukela, iikhalori eziphantsi, kwayeiicarbohydrate eziphantsiIngathatha indawo yerayisi eqhelekileyo kunye nokuthengaKetoslim Moi-konjac ka-'sirayisi yeeperileukwenza ukutya kwakho kube sempilweni.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi yepearl yeKonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/angenaswekile/i-carbohydrate ephantsi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 125KJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 6.4g |
| Isodiyam: | 12mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Ngaba uyazi ukuba yeyiphi irayisi enomxholo ophantsi we-carbohydrate?
| Inyathelo 1 | Into ongaziyo kukuba irayisi yasendle ikwangumthombo omkhulu wezinye izondlo ezininzi, kuquka i-zinc, i-vitamin B6, kunye ne-folic acid. Irayisi yasendle inomxholo ophantsi we-carbohydrate kunezinye iintlobo zerayisi, kunye ne-32 grams yee-carbohydrates kwikomityi nganye yerayisi ephekiweyo (164 grams). |
| Inyathelo lesi-2 | Okulandelayo yirayisi eyenziwe yi-konjac, kuba i-konjac ngokwayo sisityalo esine-carbohydrate encinci, ukutya okunxulumene ne-konjac okuveliswa yiyo, iikhalori nazo ziphantsi kakhulu, uninzi akufuneki lukhathazeke ngengxaki yenqanaba leswekile egazini. |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
yintoni irayisi yekonjac?
Irayisi yokwenziwa yeKonjac yenziwe ngomgubo ocolekileyo weKonjac kunye nomgubo omncinci onobuchwepheshe obukhethekileyo. Imilo ifana nerayisi yendalo, incasa ethambileyo netyebileyo, ithambile, ingaphekwa ngokukhululekileyo ngefayibha eluhlaza engaphantsi kobushushu obuphantsi irayisi entsha yokwenziwa.
yeyiphi irayisi esezantsi kwiicarbohydrates?
Ukutya okune-carbohydrate ephantsi ikakhulu yirayisi, ingqolowa, umbona, i-oats kunye nokunye ukutya, emva koko eyona khalori iphantsi yirayisi yeKonjac, ifayibha ephezulu kunye neekhalori eziphantsi, kunye nekonjac eyenziwe ngerayisi ye-oat, ukongeza kwi-porridge yerayisi, i-porridge ye-millet yokupheka, i-porridge yerayisi, okanye i-porridge yesidlo, iikhalori zazo xa zithelekiswa nerayisi, ziphantsi kakhulu, nazo zikhetho olufanelekileyo.
Yintoni umahluko phakathi kwerayisi yekonjac nerayisi yepearl yekonjac?
Irayisi yeKonjac kunye nerayisi yepearl yeKonjac ziyafana, kwiKonjac fine powder, ipowder encinci njengezinto eziphambili, ezenziwe ngenkqubo eyahlukileyo, zityebile kwifayibha yokutya, amanzi aphantsi kwekhabhoni kunye nobushushu obuphantsi, umahluko wabo ikakhulu ulele kwimo efanayo, irayisi yeKonjac ikakhulu yirayisi ende yeenkozo, kwaye irayisi yepearl ingqukuva. Akukho mahluko kwincasa, irayisi yeKonjac ingongezwa kwezinye izithako ukwenza ezinye iincasa zerayisi.



