Umenzi weShirataki konjac noodles ngobuninzi incasa yokutya yepasta ethambileyo | Ketoslim Mo
I-noodle ye-konjac yeShiratakiikwabizwa ngokuba yi-miracle noodles, Iimpawu zazo ziikhalori eziphantsi, ii-carbohydrate eziphantsi kunye ne-fiber ephezulu, ayinagluten, yenziwe ngei-glucomannan, uhlobo lwefayibha oluvela kwingcambu yesityalo sekonjac. Isityalo sekonjac sikhula eJapan, eTshayina nakuMzantsi-mpuma weAsia. Sineekhabhohayidreyithi ezimbalwa kakhulu ezicolwa ngokugaya ukutya — kodwa uninzi lweekhabhohayidreyithi zaso luvela kwifayibha yeglucomannan. Igama elithi “Shirataki” ngesiJapan lithetha “ingxangxasi emhlophe,” echaza inkangeleko ekhanyayo yeenoodles. Zenziwa ngokuxuba umgubo weglucomannan namanzi aqhelekileyo kunye namanzi amancinci elayimu, nto leyo enceda iinoodles ukuba zigcine imo yazo.
I-noodle yethu ye-Shirataki konjac luhlobo oluthileipasta ebhityileyo, kodwa kukutya okunempilo kwendalo, kunceda ekunciphiseni ubunzima, ifayibha yokutya ekwikonjac iyalibazisa ukuphelelwa yisisu, ngoko ke abantu bahlala ixesha elide behluthi baze bagqibela besitya kancinci. Ngaphezu koko, iGlucomannan ibonakalisiwe ukuba inceda ekunciphiseni amanqanaba eswekile egazini kubantu abanesifo seswekile kunye nokuxhathisa i-insulin.
Iimbonakalo:
- • I-Keto • Ayinashukela egazini
- • Ayinagluten • Ayinazo iinkozo
- • I-Vegan • Ayinasoya
Imiyalelo:
- 1. Fudumeza i-oven ukuya kuma-350°F (175°C).
- 2. Hlamba iinoodles phantsi kwamanzi abalekayo ubuncinane imizuzu emibini.
- 3.Dlulisa iinoodles kwipani uze upheke kubushushu obuphakathi ukuya phezulu imizuzu emi-5–10, uzixube ngamaxesha athile.
- 4. Ngelixa iinoodles ziphekwa, thambisa iramekin yeekomityi ezimbini ngeoyile yomnquma okanye ibhotolo.
- 5. Dlulisa iinoodles eziphekiweyo kwiramekin, yongeza izithako eziseleyo uze uxube kakuhle. Bhaka imizuzu engama-20, uyikhuphe kwi-oven uze uyiphakele.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | IShiratakiiinoodles zekanjac |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Beka ubomi kwishelufa | Iinyanga ezili-12 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/angenaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 21Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 7mg |
FAQ:
1. Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Bngenxa yokwanda kwenani lokuvaleka kwamathumbu okanye umphimboAbantwana kunye nabafazi abakhulelweyo okanye abancancisayo akufanele bathathe izongezo zekonjac.
2. Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
3. Yintoni umahluko phakathiiinoodles zekonjackwayeiinoodles ze-shirataki?
I-konjac iza ikwibhloko engunxande kwaye i-shirataki imilo efana nee-noodles.
4. Ingaba ii-noodles zeShirataki azilungile kuwe?
Hayi, kuyafana nange-konjac noodle, eyenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.







