Iinoodles zekonjac ezomisiweyo Iinoodles zespinatshi ezikumgangatho ophezulu ezisempilweni konjac| Ketoslim Mo
Malunga nale nto
Yomileiinoodles zekonjaczikwabizwa ngokubaIinoodles zeShirataki or Iinoodles ezimangalisayoIKonyaku (ekwaziwa ngokuba yikonjac okanye ikonnyaku) kukutya kwendabuko kwaseJapan kwaye kwenziwe ngemifuno yeengcambu zeKonyaku. Ityalwe kakhulu eMzantsi-mpuma, eTshayina naseJapan. Yindlela elula nesempilweni yokutshintsha iicarbohydrate, ineekhalori eziphantsi,ayinaglutenkunye ne-vegan/imifuno. Ifunxa ezo ncasa ekutyeni okuphekiweyo ngayo, iyenze ibe nencasa emnandi. Ngaphezu koko, ii-noodles ze-konjac ezomisiweyo zilungele i-keto kwayeukutya kweswekile, nto leyo eyenza ukuba kube sisidlo esisempilweni esithatha indawo yabo. Kwaye ngenxa yefayibha enyibilikayo, abantu baya kuziva bephelele, batya kancinci. Eyona ndlela ilungileyo yokunciphisa umzimba.
Iithegi zemveliso
| Igama lemveliso: | Iinoodles zekonjac ezomileyo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 100g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Umgubo wesoya eluhlaza, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 2% |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ayinamafutha amaninzi, inamafutha aphantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Indlela Yokusebenzisa/Ukusebenzisa
1. Bilisa amanzi embizeni uze ufake i-konjac noodle eyomileyo kuyo.
2. Khulula i-noodle uze uyibilise malunga nemizuzu emi-5.
3. Yikhuphe kakuhle uze wongeze naziphi na iisosi okanye izinongo kuyo, yonwabele isidlo sakho!
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 369Kcal |
| Iiproteni: | 14.9g |
| Amafutha: | 0.9g |
| Iicarbohydrate: | 74g |
| Isodiyam: | 18mg |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Yintoni i-konjac eyomileyo?
Ipakethi yekonjac emhlophe eyomileyo Iinoodles ezinde ziinoodles zemveli ezenziwe ngekonjac, ezihlala zithengiswa zintsha kwingxowa egcwele amanzi. Nangona kunjalo, le mveliso intsha kakhulu iyomiswa kwaye icinezelwe ngumatshini ibe yimo engqukuva, ende, nto leyo eyenza kube lula ukuyigcina nokuyipheka.
Ngaba ungazifumana ii-noodles ze-shirataki ezomileyo?
Azinancasa ingako, ngoko ke zisebenza kakuhle nezithako ezahlukeneyo kunye neesosi. Iinoodles zekonjac eziqhelekileyo “zimanzi” kwaye “zomile”, kwaye ziza kwiipakethe ezahlukeneyo, ezifana neengxowa, iibhokisi, iibhokisi zefoyile ye-aluminium, njl.njl.
Ndingazipheka njani iinoodles zekonjac ezomisiweyo?
Faka iinoodles ezomileyo esityeni, uthele emanzini abilayo uze uzintywilisele imizuzu eli-10. Iinoodles ezomileyo ziya kuthamba kancinci kancinci. Bilisa amanzi embizeni, yongeza iinoodles, upheke imizuzu eli-10, yongeza izithako, izinongo kunye nezitya ezisecaleni, uze ucofe uze utye.
Ngaba ii-noodles ze-konjac zilungile kuwe?
Kakade ke, ii-konjac noodles azinakunciphisa ubunzima bakho kuphela, zinciphise iswekile egazini, kodwa zikwanciphisa nokuqhina kwesisu ngokucoca amathumbu. Ukuba ufuna ukuba sempilweni, ukutya okunempilo okufanelekileyo kunye nokuzilolonga kubalulekile.




