Iinoodles zeShirataki ezisandula ukutshintshwa zeSidlo esiLungele ukutya
IiNoodles zeShirataki ezilungele ukutyiwa zeKetoslim Mo ziyindlela elula nemnandi yokutya isidlo sangokuhlwa. Zenziwe nge-shirataki, ezi noodles zineekhalori eziphantsi, zineswekile ephantsi kwaye zinefayibha ephezulu yokutya, nto leyo ezenza zibe lukhetho oluhle lokuhlangabezana neemfuno zakho zokutya. Nokuba usemsebenzini, useluhambeni, okanye ungxamile, iiNoodles zethu zeShirataki ezitshintsha ukutya kwangoko zikunika isidlo esikhawulezayo nesilula!
Ukhetho oluneekhalori eziphantsi:Yonwabela isidlo esimnandi ngaphandle kokuzinikela. Iinoodles zethu zeShirataki zineekhalori eziphantsi kwaye zezona zilungileyo kwabo bangazikhathaziyo ngokutyeba.
UMXHOLO WESWEKILE ONGAPHANTSI:Indlela yethu yokutya isidlo sangokuhlwa endaweni yeenoodles ze-shirataki lukhetho oluhle kakhulu kwabo bajonga indlela ezitya ngayo iswekile. Zinemilinganiselo embalwa yeswekile kwaye zingcono kuneenoodles zesintu.
UMXHOLO WEFAYIBHA EZIPHEZULU:Khuthaza ulwakhiwo olusempilweni lwamathumbu nge-Shirataki Noodles zethu ezinefayibha eninzi. Ifayibha inceda ukuziva ugcwele kwaye ikunceda uzive ugcwele ixesha elide, nto leyo eyenza ibe lolona ncedo lubalaseleyo kwisicwangciso sakho sokutya.
Intuthuzelo xa ungxamile:Nokuba usemsebenzini, uhamba ngesikhephe okanye useluhambeni, isidlo sethu sangokuhlwa esilungele ukutyiwa endaweni yeenoodles ze-shirataki sikunika isidlo esikhawulezayo nesilula. Yonwabela isidlo sangokuhlwa esimnandi nesizeleyo ngaphandle kobunzima bokupheka.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iinoodles zeShirataki zeMushroom ezikhawulezileyo/Iinoodles zeShirataki ezikhawulezileyo ezibukhali |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi, umgubo weKonjac |
| Iimbonakalo: | Iikhalori eziphantsi\Iswekile ephantsi\Ifayibha ephezulu\Kulula ukuyitya |
| Umsebenzi: | Ukunciphisa Ubunzima, Ukunciphisa Iswekile Egazini, Ukutshintsha Ukutya Kwemifuno |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Ukusinda okushiyekile: | 230g |
| Iicarbohydrate: | 2.9g/3.0g |
| Umxholo Wamafutha: | 0g |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-16 |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Iphakheji Yosapho, Ubuninzi, Iphakheji Enye, Iphakheji Yokutshiza |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ubonelelo lwendawo enye |
| 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyafumaneka | |
| 4. Iisampuli zasimahla | |
| 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lweZondlo
| Iinkcukacha zeZondlo | |
| Iziphako ezi-2 kwisikhongozeli ngasinye | |
| Ubungakanani bokunqumla | Iphakheji eyi-1/2 (100g) |
| Isixa Ngokukhonza ngakunye: | 23 |
| Iikhalori | |
| %Ixabiso lemihla ngemihla | |
| Amafutha ewonke 0g | 0% |
| Amafutha Agcweleyo 0g | 0% |
| Amafutha eTrans 0g | |
| Iicarbohydrate ezipheleleyo 2.9g | 1% |
| Iiproteni 0.7g | 1% |
| Ifayibha yokutya 4.3g | 17% |
| Iishukela ezipheleleyo 0g | |
| Faka i-0g yeeshukela ezongeziweyo | 0% |
| Isodiyam 477mg | 24% |
| Ayingomthombo ubalulekileyo weekhalori ezivela kumafutha, amafutha agcweleyo, amafutha e-trans, i-cholesterol, iiswekile, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kunye ne-iron. | |
| *Ipesenti yeMilinganiselo yemihla ngemihla isekelwe kukutya okuneekhalori ezingama-2,000. | |
| Iinkcukacha zeZondlo | |
| Iziphako ezi-2 kwisikhongozeli ngasinye | |
| Ubungakanani bokunqumla | Iphakheji eyi-1/2 (100g) |
| Isixa Ngokukhonza ngakunye: | 24 |
| Iikhalori | |
| %Ixabiso lemihla ngemihla | |
| Amafutha ewonke 0g | 0% |
| Amafutha Agcweleyo 0g | 0% |
| Amafutha eTrans 0g | |
| Iicarbohydrate ezipheleleyo 3.0g | 1% |
| Iiproteni 0.7g | 1% |
| Ifayibha yokutya 4.3g | 17% |
| Iishukela ezipheleleyo 0g | |
| Faka i-0g yeeshukela ezongeziweyo | 0% |
| Isodiyam 524mg | 26% |
| Ayingomthombo ubalulekileyo weekhalori ezivela kumafutha, amafutha agcweleyo, amafutha e-trans, i-cholesterol, iiswekile, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kunye ne-iron. | |
| *Ipesenti yeMilinganiselo yemihla ngemihla isekelwe kukutya okuneekhalori ezingama-2,000. | |
Umfanekiso weNkcukacha
Indlela Yokupheka
Imeko ezisebenzayo
Ifektri









