Konjac irayisi keto | Ketoslim Mo oat konjac irayisi | ukutya seswekile shirataki
Malunga nento
Iintlobo zerayisi eziziinkozo eziphakathi zinomthamo ophantsi wesitatshi xa kuthelekiswa nerayisi eziziinkozo ezimfutshane, nto leyo, ngokuxhomekeke kwindlela yokupheka kunye nohlobo lwerayisi, inokubangela ukuba izitya zibe nombala okhrimu kunokuba zibe ncasa. Iintlobo eziphambili zerayisi eziphakathi ezisetyenziswa kwi-risotto yi-Carnaroli kunye ne-arborio rice.
Irayisi yeKonjac Keto: IKonjacIrayisi ye-Oat Pearl, eyaziwa ngokuba yiIrayisi yoMmangaliso or Irayisi yeShirataki, kukutya okulungele i-keto kwaye kufanelekile nakubantu abanesifo seswekile.ingcambu yekonjac, ityebile kwii-konjac glucomannan.
Irayisi ye-oat yeKonjacyongeza umgubo we-oat kwirayisi ye-konjac esisiseko, inika incasa kunye nefayibha ye-oats. Yindlela efanelekileyo yokuthatha indawo yerayisi yokutya okune-keto kunye ne-low-carb. I-Konjac yenziwe ngamanzi angama-97% kunye ne-3% yefayibha yezityalo ye-konjac. Kukutya kwendalo okune-calories ephantsi, kukwanamafutha aphantsi kwaye akunaswekile, kwaye kufanelekile nakwi-diabetes ukuyisebenzisa njengokutya okuqhelekileyo.
•Iikhalori eziphantsi/Amafutha/IiCarbohydrate
• Ayinagluten
• Abantu Abanesifo Seswekile
Oku akuthethi ukuba awunakonwabela ukutya okumnandi xa unciphisa umzimba. I-Konjac Oat Pearl Rice inokwanelisa iimfuno zakho zokutya kunye nokunciphisa umzimba. Zonke iimveliso zethu ziqinisekisiwe yimibutho enegunya efana ne-HACCP, IFS, BRC, njl.njl., kwaye ukhuseleko nempilo zihlala zibekwa phambili.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi ye-oat pearl yeKonjac |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ Iiproteni eziphantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 37kJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0.46g |
| Iicarbohydrate: | 0g |
| Isodiyam: | 2mg |
- Qhotsa izilayi zegalikhi ngeoyile yeavokhado zide zibe mdaka ngegolide
- Beka ioyile yegalikhi ecaleni, ushiye kuphela i-0.5 tbsp kwipani enebhotolo ecacisiweyo ye-ghee.
- Qhotsa irayisi yeshirataki ene-carb ephantsi ngetyuwa nepepile ide iqale ukudumba
- Yityhale irayisi ecaleni uze wongeze ii-amino zekhokhonathi uze uyigqume irayisi phezu kwesosi.
- Yityhale irayisi ecaleni uze wongeze amaqanda acoliweyo ukuze wenze amaqanda athambileyo aqhekeziweyo
- Yiphose uze uyigqume amaqanda ide ingasaphumi.
- Hombisa ngeetshives, iitships zegalikhi eziqhotsiweyo, uze uphake ioyile yegalikhi ecaleni!
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
Abantu bayabuza
yintoni konjac Ukutya | Ketoslim Mo
indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Yintoni echaphazela umphezulu we-konjac oat | Ketoslim Mo
Kutheni i-konjac ibizwa ngokuba kukutya okumnandi kakhulu | Ketoslim Mo
Ingaba kuyingozi ukutya ii-noodles zeShirataki ezingenazo iikhalori ze-zero carb yonke imihla | Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.





