i-organic konjac powder extract glucomannan flour | Ketoslim Mo
Umgubo weKonjacluhlobo lwefayibha yokutya enyibilikayo, efana nesakhiwo kunye nomsebenzi wepectin. Iqulathe ikakhulu iglucomannan, eyenziwe ziiyunithi zeglucose kunye ne-mannose. Ikhula ikakhulu kwiindawo ezifudumeleyo zaseAsia, ezifana neSichuan, Yunnan, Chongqing, njl.
Umgubo weKonjac kukutya kwendalo okucocekileyo, okungenazo naziphi na ii-pigment eziyingozi kunye nezigcina impilo yabantu. Ngokwesiko isetyenziswa kwiiresiphi zokutya, isiTshayinai-tofu yekonjacyenziwe ngesi sithako kwaye ityebile kwi-dietary fiber kunye neproteni, kodwa ngoku isetyenziswa njengendlela eyahlukileyo yokunciphisa umzimba. Inganciphisa namanqanaba eswekile egazini. Indima yokunciphisa umzimba.
Inkangeleko: umgubo omhlophe
Indlela yokomisa: ukomisa ngokutshiza kunye nokomisa ngokukhenkcezayo
Incasa: Incasa entsha yekonjac
Ubomi beshelufu: Iinyanga ezili-12
isongezo sokutya i-konjac gum powder extract glucomannan flour
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | umgubo wekonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 25KG |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile, iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 680KJ |
| Iswekile: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 0g |
| Isodiyam: | 50 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Yintoni umgubo wekonjac wendalo?
| Inyathelo 1 | Iinoodles zomgubo weKonjac ziza ngeentlobo ezahlukeneyo kwaye zenziwe ngengcambu yesityalo iKonnyaku imo, esisityalo esifana neyam yasendle esidalwe eAsia. Ingcambu yesityalo inamanzi amaninzi kunye nefayibha. Umgubo wemifuno osuka kwesi sityalo ubizwa ngokuba yiKonjac f.uLour. |
Funda Okungakumbi Ngeemveliso zeKetoslim Mo
Imibuzo ebuzwa qho
Liliphi ixesha elikhawulezayo lokuhambisa iiKonjac Noodles?
Ngaba Zikhona IiNoodles ZeKonjac Eziqinisekiswe YiHalal?
Ngaba Ungalunika Ulwazi NgeeNoodles ZeKonjac Ezikhawulezileyo?
Zeziphi Iziqinisekiso Ezifunekayo Ukuze Uthumele I-Konjac KuMbindi Mpuma?
Ndingazifumana phi iiNoodles zeKonnyaku ezikumgangatho ophezulu nezinamafutha aphantsi?
Yintoni kanye kanye i-konjac?
Igama okanye igama elithi konjac lisenokungaqheleki kwabanye abantu, nto leyo emangalisa xa ucinga ukuba livela kumazwe aseAsia. IKonjac sisityalo esifumaneka eTshayina nakuyo yonke iMpuma neMpuma-mpuma yeAsia, kodwa kwizongezo zokutya, isiqhamo sekonjac sidla ngokuguqulwa sibe yimpuphu size emva koko sicutshungulwe sibe kukutya okuhlukeneyo kwekonjac okufana neenoodles zekonjac, irayisi yekonjac, i-tofu yekonjac, izidlo zekonjac, njl.njl.
IKonjac inqabile kakhulu eNtshona kwaye akwaziwa ukuba yenza ntoni, ngaphandle kwababoneleli abangochwephesha ekuthengiseni umgubo, basenokuba bangafumaneki okanye bangafumaneki kwindawo okuyo ngaphandle kokuba ubathenge kwi-intanethi.
Yintoni i-glumannan?
Xa ukhangela izongezo ezenziwe nge-konjac, ungacinga ukuba ziya kubizwa ngokuba yi-"organic konjac Powder." I-Glucomannan yifayibha efumaneka kwi-konjac, kwaye kuthiwa le fayibha ineenzuzo ezahlukeneyo zempilo ezinomdla. Ke ngoko, iifayibha ezenziwe nge-konjac ziphawulwa ziifayibha eziziqulatheyo, kungekhona zizityalo.



