I-Konjac Jelly toppings kunye neti ye-fruit jelly bubble tea etshisiweyo iKetoslim Mo
Malunga nale nto:
Izithako zejeli yeKonjac: Lo mfanekiso uthandeka njengebhola, unencasa yokutshixa, incasa yokutshixa yi-Q bounce. yenziwe nge-konjac, isityalo esizele yi-ifayibha yokutya, yongezwa kungekuphela nje kwiti yebhamuza kodwa nakweyiphi na iti okanye iti yobisi oyithandayo, Sibonelela abathengi ngemixube yokuyila kunye neengcinga Ukudala amathuba okusela angenamkhawulo. I-Konjac jelly ethambileyo nenomdla kakhulu, yeyona ndlela ilungileyo nesempilweni endaweni yeeperile zetapioca! Le idumileyo inamafutha aphantsiisidlo sakusasaevela e-Asia yongeza ukuthungwa kunye nencasa eyongezelelweyo kule ngxube ekharamelisiweyo ukuze ibe mnandi emlonyeni oza kuyithanda - ngaphandle kweekhalori kunye neekhabhohayidreyithi ezongezelelweyo.
• igcwele ifayibha yokutya, nto leyo ekwenza uzive uphelele ekutyeni kancinci.
• Yanelisa umnqweno wakho weti emnandi ngeencasa ezimnandi zeBrown SugarIti yobisikunye neejeli ezitshileyo ezingathintelekiyo kwisiraphu emuncu nenebhotolo, ekharameli. Ziphe isiselo esisemgangathweni seStarbucks ngexabiso eliphantsi kakhulu.
• Iincasa ezine: Incasa yokuqala, incasa yeswekile emdaka,UMatchaincasa kunye nencasa yeSakura.
Uphawu
1. Ilungele ukusetyenziswa
2. Gcina kwindawo epholileyo neyomileyo, ingavulwanga unyaka omnye
3. Isetyenziselwa isiselo esibandayo, incasa yayo ingcono
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Ijeli yeKonjacizinto zokugquma |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ Iprotein ephantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 345Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 20.3g |
| Isodiyam: | 17mg |
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
Abantu bayabuza
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.

Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.






