Irayisi ephekiweyo kwangaphambili enefayibha ephezulu yeKonjac | 0 irayisi eneswekile, eneekhalori eziphantsi | Ketoslim Mo
Malunga nento
Ketoslim MoI-Fiber ephezulu ephekiweyo kwangaphambiliIrayisi yeKonjackukutya okunefayibha eninzi, okunamafutha aphantsi. Kwenziwe nge-konjac eqhelekileyo kwaye kutyebile kwifayibha yokutya, ekhuthaza impilo yesisu kwaye ilawula amanqanaba eswekile egazini. Ifanelekile kwabo baxhalabele ukutya okunefayibha eninzi.
Malunga nento
1. AMAFUTHA APHANTSI:Iphekwe kwangaphambili ngefayibha ephezuluirayisi yekonjackukutya okunamafutha aphantsi. Kunamafutha aphantsi xa kuthelekiswa nerayisi eqhelekileyo okanye ezinye izinto ezisisiseko, nto leyo enceda ekulawuleni ukutya okuneekhalori. Lukhetho olufanelekileyo kubantu abaxhalabele ukutyeba kakhulu kunye namafutha amaninzi.
2. IFAYIBHA ENOKUTYA OKUPHEZULU:Iphekwe kwangaphambili ngefayibha ephezuluirayisi yekonjacityebile kwi-diet fiber. I-dietary fiber ibalulekile kwimpilo yesisu, ikhuthaza ukuhamba kwamathumbu, ithintela ukuqhina kwaye inceda ukulawula ukutya. Ukukhetha i-fiber eninziirayisi yekonjacnjengokutya okuqhelekileyo kunokunyusa ukutya kwakho okunefayibha kwaye kuphucule ukusebenza kwamathumbu akho.
3. AKUNAGLUTEN:I-High Fiber ephekiweyo kwangaphambiliIrayisi yeKonjackukutya okungenagluten kubantu abanovakalelo lwegluten okanye i-gluten paranoia. I-Gluten yiproteni efumaneka kwiinkozo ezininzi, kodwa inokubangela iimpendulo ezingathandekiyo okanye ezingathandekiyo kwabanye abantu. Ngokukhetha i-gluten-freeirayisi yekonjac, ungonwabela ukutya okumnandi ngelixa ungazibandakanyi neengxaki ezinxulumene negluten.
Ulwazi lweZondlo
| Iinkcukacha zeZondlo | |
| Iziphako ezi-2 kwisikhongozeli ngasinye | |
| Ubungakanani bokunqumla | Iphakheji eyi-1/2 (100g) |
| Isixa Ngokukhonza ngakunye: | 334 |
| Iikhalori | |
| %Ixabiso lemihla ngemihla | |
| Amafutha ewonke 0.6g | 1% |
| Amafutha Agcweleyo 0g | 0% |
| Amafutha eTrans 0g | |
| Iicarbohydrate ezipheleleyo 72g | 24% |
| Iiproteni 5.1g | 9% |
| Ifayibha yokutya 8.1g | 32% |
| Iishukela ezipheleleyo 0g | |
| Faka i-0g yeeshukela ezongeziweyo | 0% |
| Isodiyam 0g | 0% |
| Ayingomthombo ubalulekileyo weekhalori ezivela kumafutha, amafutha agcweleyo, amafutha e-trans, i-cholesterol, iiswekile, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kunye ne-iron. | |
| *Ipesenti yeMilinganiselo yemihla ngemihla isekelwe kukutya okuneekhalori ezingama-2,000. | |
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi yeKonjac ephekiweyo kwangaphambili eneFiber ephezulu |
| Isithako esiPhambili: | Irayisi,umgubo wekonjac, isitatshi sombona esine-amylose eninzi (esimelana nayo) |
| Iimbonakalo: | Ayinagluten/Amafutha aphantsi/Ifayibha ephezulu/Akukho Sodium |
| Umsebenzi: | Ukunciphisa Ubunzima, Ukunciphisa Iswekile Egazini, Ukutshintsha Ukutya Kwemifuno |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Ukusinda okushiyekile: | 80-120g (ingenziwa ngokwezifiso) |
| Ifayibha yokutya: | 8.1g |
| Umxholo Wamafutha: | 0.6g |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ubonelelo lwendawo enye |
| 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyafumaneka | |
| 4. Iisampuli zasimahla | |
| 5. I-MOQ encinci |
Umfanekiso weNkcukacha
Imeko ezisebenzayo
Ifektri






