Irayisi yePrebiotic Instant | irayisi yokuzifudumeza | irayisi yeKetoslim Mo Prebiotics
Malunga nento
Irayisi yokuzifudumeza ngokukhawuleza ye-prebioticilula kakhulu ukuyisebenzisa imihla ngemihla. Ingafakwa eofisini okanye ithwalwe xa uhamba intaba okanye ukhempisha. Xa ulambile, ungayitya ngokulula njengee-noodles ezikhawulezayo, ngoko ke ikwabizwa ngokuba yirayisi ekhawulezileyo. Iphakheji nganye inobunzima obuyi-100 grams. Ungongeza incasa oyithandayo okanye izitya ezisecaleni, ezifana ne-curry kunye ne-risotto. Ukuba uyikhuphela ngaphandle, yibeke nje irayisi kwisitya, uthele amanzi ashushu kwaye ulinde imizuzu embalwa ngaphambi kokuba uyitye.
Ketoslim Moyinkampani yobungcali yokuvelisa kunye nokuthengisa i-konjac. Ungaqhagamshelana nathi ukuze wenze ngokwezifiso. Nokuba zikhulu okanye zincinci, siza kuzama konke okusemandleni ethu ukuhlangabezana neemfuno zakho.
INDLELA YOKUYISEBENZISA/YOKUYISEBENZISA
-
Amanzi abilayo ade afikelele kwi-100 degrees centigrade.
2. Galela yonke irayisi kwisitya esikhulu okanye kwiphakheji.
3. Galela amanzi ashushu, linda malunga nemizuzu engama-25.
4. Yongeza izitya okanye naziphi na izithako ozithandayo.
5. Yonwabela isidlo sakho esimnandi ngoku!
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi ye-Prebiotic Instant |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 100g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, umgubo wemifuno, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | akukho gluten/ imicimbi yangaphandle/ yomkhosi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 6Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 1.6g |
| Isodiyam: | 6mg |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Umbuzo: Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Impendulo: Hayi, kukhuselekile ukuba utye.
Umbuzo: Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Impendulo: Ayivumelekanga eOstreliya ngenxa yokuba kukho umngcipheko wokuba ikrwitshwe.
Umbuzo: Ingaba kulungile ukutya ii-konjac noodles yonke imihla?
Impendulo: Ewe kodwa hayi rhoqo.




