Irayisi ye-roughage ye-oats | Incasa yerayisi ye-Asian Konjac, i-low carb | I-Ketoslim Mo
Malunga nento
Irayisi etyebileyo ye-oatmeal yeKonjacyirayisi ekhawulezileyo, izithako eziphambili yirayisi ye-oatmeal kunye ne-konjac. Ii-oats zityebile kwi-dietary fiber, kwaye i-konjac ityebile kwi-glucomannan kunye ne-dietary fiber, ngoko ke le yirayisi enempilo enomxholo ophezulu we-fiber. Ingakhuthaza ukugaywa kwamathumbu, igcine impilo yamathumbu, kwaye iphucule imeko yamathumbu. Ii-oat ze-konjac kunye nerayisi erhabaxa azinaswekile kwaye zilungile nakubantu abanesifo seswekile. Ukuzitya njengokutya okuqhelekileyo kunokugcina okanye kunciphise iswekile egazini.
Iimbonakalo
• Akukho mafutha, akukho swekile, akukho khalori ziphantsi
• Ityebile kwifayibha
• ayinagluten
Iphumelele iziqinisekiso ze-HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher kunye nezinye, nto leyo eyenza ukuba ibe kukutya okufanelekileyo kwe-halal.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi ye-Konjac oat roughage |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 336g |
| Isithako esiPhambili: | Irayisi yeKonjac (amanzi, umgubo weKonjac, istatshi setapioca), iinkozo ze-oat |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ ayinamafutha/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
1. Khulula iphakheji.
2. Yongeza nayiphi na i-cuisine okanye isosi, isitya esisecaleni sokutyela.
3. Ilungele ukutyiwa, irayisi yekonjac kukutya okukhawulezayo onokukonwabela.
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 316Kcal |
| Iiproteni: | 1.4g |
| Amafutha: | 1.1g |
| Iicarbohydrate: | 14.8g |
| Isodiyam: | 8mg |
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.






