Irayisi yeShirataki ene-Oat Fiber | Umenzi werayisi yeKETO Konjac | IKetoslim Mo
Irayisi yeKonjac OatsIzithako eziphambili yikonjac (etyebileyo kwii-glucomannan) kunye ne-oat fiber, ezityebileyo kwi-diet fiber. Akukho mafutha, akukho carbohydrates, akukho swekile, yi-9Kcal kuphela kwipakethi nganye.Irayisi yeKonjacikwaziwa ngokuba yiShirataki irayisiUkuba ukhathazekile malunga nokutya okune-calories eziphantsi, ii-carbohydrate eziphantsi okanye ukutya okungenagluten, akuthethi ukuba awunakonwabela izitya zerayisi ezimnandi. Irayisi ye-oatmeal yeKonjac, engenancasa ikhethekileyo, ithetha ukuba unako Ukudibanisa ngokungacwangciswanga akuyi kuyichaphazela indibaniselwano yezithako.
Ketoslim Moigxile ekubeni ngumthengisi wempahla ethengiswa ngobuninziukutya kwekonjacUngathenga iimpahla kwinkampani yethu uze uzisasaze. Amandla emarike okutya kwe-konjac makhulu kakhulu. Siza kubonelela ngamava atyebileyo okuthengisa ukuze ukwazi ukuthatha inxaxheba ekuguquleni ukutya kwe-konjac.
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 37kJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 0g |
| Isodiyam: | 2mg |
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi ye-oat konjac Pearl |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha angekho/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Abantu bayabuza
Kubantu abaninzi, kukhuselekile, kufuneka bajonge imiyalelo ngononophelo.
Njengokunciphisa umzimba, ukunciphisa uxinzelelo lwegazi oluphezulu, kunye nokunyusa ukutya okufunekayo emzimbeni.
I-Miracle Rice yirayisi ye-shirataki eyenziwe ngomgubo wesityalo seKonnyaku Imo (konjac).
Ayinancasa kwaye iyatyiwa.
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini. Iingenelo zethu: • Amava angaphezu kweminyaka eli-10 kushishino; • Indawo yokutyala engaphezulu kwama-6000; • Iitoni ezingama-5000+ eziveliswa ngonyaka; • Abasebenzi abangaphezu kwe-100; • Amazwe athumela ngaphandle angaphezu kwama-40.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Zingaphi iicarbohydrates ezifumaneka kwirayisi ye-konjac oat?
Iqulethe iigram ezi-3 zeekhabhohayidreyithi zizonke, iikhalori ezili-10, kunye neegram ezi-0 zeekhabhohayidreyithi ezipheleleyo.
Injani incasa ye-oatmeal ye-konjac?
Xa uyilungisa kwaye uyipheka ngokuchanekileyo, i-oatmeal ayinancasa. Irayisi inomzimba othambileyo, ofana nejeli. Njengoko kuchaziwe, ivumba lentlanzi livela kwisisombululo samanzi esikwiphakheji, ngoko ke kufuneka uhlambe irayisi ngokwemiyalelo, uze uyiqhotse irayisi epanini eyomileyo ngaphandle kweoyile ukuze ususe amanzi ngokupheleleyo ngaphambi kokuba wongeze izinongo.





