Iinoodles zeKonjac ezimangalisayo ezithengiswa kakhulu Iinoodles zeKonjac Spinach | Ketoslim Mo
Iinoodle zeSpinach Miracle zePremium
Umsebenzi wethu
Injongo yethu kukubonelela uluntu ngokutya okumnandi nokwendalo ukuze abantu bakwazi ukukonwabela benoxolo lwengqondo. Yitya kakuhle kwaye uphile kamnandi.
Yintoni i-konjac?
Sisityalo sendalo esikhula kwiintaba zaseMpuma Asia. Esi sityalo saziwa kakhulu eTshayina naseJapan ngenxa yeenzuzo zaso kwimpilo.
Sisebenzisa ifayibha ekhutshwe kwiingcambu zezityalo size siyixube namanzi ukuze sibe mnandi kwaye sibe sempilweniiinoodles zespinatshi zekonjac,kwaye inokwenza nezinye iintlobo zeenoodles, ezifana nee-konjac noodles njalo njalo.
Yintoni eyenza iBueno Lean yahluke?
Iinoodles zeSpinach ShiratakiXa kuthelekiswa nezinye iimveliso ezikwimarike, iinoodles zethu ze-miracle premium zinomlinganiselo omncinci we-spinach powder ezongeziweyo ukuze zinike ubume kunye nencasa engcono.
Ukongeza, ezi noodles azinavumba lentlanzi njengezinye iinoodles zeShirataki!
IiNoodles ezithengiswa ngokukhawuleza ezishushu Ingxowa ye-270 g yeKonjac Noodle Green Health Konjac Spinach Noodles
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iinoodles zeSpinach zeKonjac-Ketoslim Mo |
| Imilo yeenoodles: | Ispaghetti,I-Fettuccine, ITagliatelle |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | abanyolukile/amafutha/angenaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 6 kcal |
| Iiproteni: | 0 g |
| Amafutha: | 0 g |
| Amafutha eTrans: | 0 g |
| IiCarbohydrate zizonke: | 0g |
| Isodiyam: | 0 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Ngaba ungazitya ii-noodles ze-shirataki yonke imihla?
| Inyathelo 1 | Iinoodles zenziwe phantse ngefayibha yonke....Ukuba umzimba wakho unako ukuzinyamezela (kwaye abantu abaninzi abakwazi), ukuzitya ngamanye amaxesha kunokuba luncedo, kodwa ukuzitya nokuba kube kanye ngemini kunokuba nefuthe elibi kwinkqubo yakho yokugaya ukutya, ngoko ke kuyacetyiswa ukuba udibanise izondlo. |
| Inyathelo lesi-2 | Iinoodles zeShirataki zingabiliswa, ziqhotswe okanye ziphakwe zibanda nazo. Aziyi kuthamba ngokuhamba kwexesha ngoko ke zifanelekile kwizidlo oziphekayo kwangaphambili kwaye uziphake kamva njengeebhokisi zesidlo sasemini. |
Ungathanda kwakhona
Ngaba iinoodles zeMiracle zikwenza utyebe?
Iinoodles ezimangalisayo kukutya okumangalisayo okunezalisa umzimba kwaye kuncinci kwiikhalori. Ezi noodles zityebile kwi-glucomannan, ifayibha enezibonelelo zempilo. Enyanisweni, izifundo ezininzi zibonise ukuba i-glucomannan ayinakukunceda kuphela ukunciphisa umzimba, kodwa ikwanceda amathumbu akho kwaye inciphise ukuqhina.
Kutheni ii-shirataki noodles zikwenza ukhuphe amanzi?
Njengakweminye imithombo yefayibha enyibilikayo, ii-shirataki noodles zinokunceda ekugayweni kokutya kwaye zikhuthaze ukuhamba kwamathumbu rhoqo. Oku kunokunceda abantu abanengxaki yokuqhinwa okanye abafuna ukwandisa ukutya kwabo ifayibha ukuphucula ukugaya ukutya. Ii-Shirataki noodles azigaywanga ngokupheleleyo. Njengoko zihamba, zivuselela izihlunu emathunjini. Zicoca indlela yokugaya ukutya kwaye zikhuthaza ukunamathelana kwendle ethambileyo njengoko zidlula.
Ngaba iiMiracle Noodles zinexabiso lesondlo?
Isondlo. Kungenxa yokuba yifayibha namanzi kuphela kwaye ayinazo iivithamini okanye iiminerali. Ifayibha yokutya inceda ukugcina umsebenzi oqhelekileyo wamathumbu omzimba womntu kwaye yaziwa njengesondlo sesixhenxe emzimbeni womntu.



