Irayisi yeKeto encinci yeMo | Irayisi yeShirataki yeKonjac | Ayinagluten, Irayisi enekhalori eziphantsi, Enobuhlobo neKeto
Izinto eziphilayoIrayisi yeKonjac:Irayisi yeKonjacakukho zikhabhohayidreyithi. Yenziwe ngezinto eziphilayoumgubo wekonjackunye ne-oat fiber, yindlela engenagluten kwaye yendalo endaweni yerayisi eqhelekileyo ukukunceda ulawule ubunzima bakho. I-Konjac inesithako esibaluleke kakhulu-i-glucomannanI-Glucomannan ingqinwe ngokwesayensi ukuba ikunceda ukulawula inkanuko yakho ngokwenza uzive uzele ixesha elide.Irayisi yaseKonnyakuineekhalori eziphantsi, ayina-vegan, ayinamafutha, ayinaswekile, ayinangqolowa, kwaye ityebile kwi-dietary fiber, nto leyo eyenza ukuba ibe lolona khetho lubalaseleyo phakathiindawo yokutya endaweni yokutyaukutya.
Njengeumboneleli weukutya kwekonjac, besizimisele ukubonelela abathengi ngokutya okunempilo nokumnandi kangangeminyaka emininzi. Iintlobo ngeentlobo ezifana nerayisi yekonjac,iinoodles zekonjac orizidlo zekonjaczezona ziphumo sizifumeneyo ngoku, kwaye besisoloko sifuna amathuba angakumbi okutya okunempilo. Wamkelekile ukuba unxibelelane nathi.
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 21kJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 7mg |
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi yeKonjac yendalo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi, umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ Iprotein ephantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Kwakhona Buza?
Irayisi yeKonjac, ekwaziwa ngokuba yirayisi yeshirataki, yindawo yerayisi eyenziwe ngomgubo wekonjac. Ixabiseke kakhulu ngenxa yomxholo wayo ophezulu wefayibha kunye nomxholo ophantsi weekhalori.
Irayisi yeKonjac ithandwa kakhulu ngabantu abalandela ukutya okune-carb ephantsi okanye i-ketogenic kuba ine-carbohydrates ephantsi kakhulu kunye neekhalori. Ayinayo i-gluten kwaye ayidli i-vegan, nto leyo eyenza ukuba ifaneleke kwiintlobo ngeentlobo zokutya onokukhetha kuzo.
Irayisi yeShirataki yenziwe ngokuyintloko nge-konjac glucomannan, uhlobo lwefayibha yokutya ethathwe kwi-konjac yam (i-Amorphophallus konjac). Le fayibha idityaniswa namanzi kwaye ngamanye amaxesha inani elincinci le-calcium hydroxide okanye enye into ye-alkaline ukwenza into efana nejeli, ethi emva koko ibunjwe ibe ziinkozo ezifana nerayisi.
Hayi, ayinancasa.
Ewe, yeyona ndawo ifanelekileyo yerayisi kubantu abathanda ukutya okufana nabanye.
Ayinamafutha kwaye yi-5Kcal kuphela, yi-3.2g yeekhabhohayidreyithi ngokuphakelwa ngakunye, ayilungelanga ukutya.
Umzi-mveliso kaKetoslim Mo
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
Abantu bayabuza
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.

Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.






