Umenzi weenoodles ze-shirataki ze-organic konjac spinach udon ezivela eTshayina | Ketoslim Mo
Khuthaza ukunciphisa umzimba ngendlela enempilo:
Isekelwe kwipasta esekwe kwikonjac,iinoodles zespinatshi zeShiratakiIkhuthaza ukunciphisa umzimba okunempilo ngokutya okumnandi okune-calories ezi-6 kuphela ngokuphakelwa ngakunye. Ibonelela ngeendlela zemveli ze-noodles, i-couscous, i-pasta, i-lasagna, i-spaghetti kunye nerayisi, nganye kuzo ingenaswekile, i-gluten, istatshi, ingqolowa, i-lactose, i-soy, ityuwa, i-cholesterol, amafutha kunye nezithinteli zokuguga.
Isekelwe eKonjaciinoodles zekonjac udon:
Iinoodles zeSpinach Shiratakizenziwe ngesithako esikhethekileyo esibizwa ngokuba yiisityalo sekonjac, ephuma eMzantsi-mpuma Asia kwaye iqulethei-glucomannan, eyi-fiber yesondo esempilweni, yendalo yonke, enyibilikayo emanzini inceda ekugayweni nasekunciphiseni ubunzima.
Iresiphi yeeNoodles zeSpinach Shirataki
Lungisa izithako:
Iinoodles zeKonjac1500g
Amaqanda ama-4
Ikherothi e-1
Isiqingatha sekhaphetshu
Isiqingatha setswele
Ii-clove ezimbini zegalikhi
Isosi yesoya ekhaphukhaphu
Ukusetyenziswa kwepetroli
Ubungakanani betyuwa
Isipuni esinye se-chicken essence
Amafutha emifuno
1. Hlambaiinoodles zekonjackabini, galela embizeni enamanzi abilayo, galela iviniga encinci, ubilise kubushushu obuphezulu, susai-noodle yekonjacs, hlambulula ngamanzi abandayo, uze ukhuphe amanzi.
2. Emva kokuhlamba iminqathe, yixobule, uyinqumle, uze uyibeke ecaleni.
3. Hlamba itswele kunye negalikhi ngokwahlukeneyo, uzinqumle, uze uzibeke ecaleni.
4. Emva kokuhlamba ikhaphetshu, susa iingcambu, uzinqumle, uze uzibeke ecaleni.
5. Xuba amaqanda, uxube ngokulinganayo, uze uwabeke ecaleni.
6. Galela ioyile etyiwayo efanelekileyo epanini enganamatheliyo, yifudumeze, yongeza u-anyanisi, uqhotse ude ube nevumba elimnandi, yongeza igalikhi, uqhotse ude u-anyanisi uthambe kwaye ubole.
7. Yongeza iinqunqwe zekherothi uze uziqhotse de zithambe, uze ugalele amaqanda atshayiweyo, uqhotse amaqanda uze uwabeke ecaleni.
Yongeza ikhaphetshu uze uyiqhotse ide ithambe.iinoodles zekonjac, ioyile, isosi yesoya ekhaphukhaphu, ityuwa kunye ne-chicken essence kunye ne-stir fry.
8. Yongeza ikhaphetshu uze uyiqhotse ide ithambe.iinoodles zekonjac, ukusetyenziswa kweoyile, isosi yesoya ekhaphukhaphu, ityuwa kunye ne-chicken essence, kunye ne-stir fry.
9. Ilungele ukutyiwa emva kokuyiphakela.
Ikhalori ephantsi egulten yasimahla ipasta isipinatshi incasa konjac noodles 270g konjac isipinatshi udo
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | I-Konjac Spinach Udon-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 6Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.6g |
| Isodiyam: | 0 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Yintoni iShirataki yendalo?
| Inyathelo 1 | I-spaghetti ye-Shirataki yendalo ene-Fiber yesipinatshi, eyenziwe ngengcambu ye-konjac, ukutya okumnandi okuneekhalori eziphantsi, ayinashukela kwaye ayinamafutha. Yenziwe ngezithako ezine zendalo, ayinazo izongezo okanye izithinteli. Yisebenzise ngendlela obuya kuyisebenzisa ngayo nayiphi na ipasta! |
| Inyathelo lesi-2 | Zinjani incasa yee-noodles zeShirataki? Azinancasa ingako okanye zincasa. Ukupheka ii-noodles kwisosi emnandi esekwe kwisoya kuzenza zibe nencasa yazo. Indlela ezibukeka ngayo ii-noodles zeShirataki ithambile kwaye ifana nerabha. |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
Yintoni iShirataki yendalo?
iShirataki yendalo, eyenziwe ngengcambu yekonjac, ukutya okumnandi okuneekhalori eziphantsi, ineswekile ephantsi kunye namafutha aphantsi. Yenziwe ngezithako zendalo i-konjac powder, ayinazo izongezo okanye izithinteli. Yisebenzise ngendlela obuya kuyisebenzisa ngayo nayiphi na ipasta!
Ngaba ii-shirataki noodles zikwenza utyebe?
Iinoodles ze-shirataki kukutya okumangalisayo okunezalisa umzimba kwaye kuncinci kwiikhalori. Ezi noodles zityebile kwi-glucomannan, ifayibha enezibonelelo zempilo. Enyanisweni, izifundo ezininzi zibonise ukuba i-glucomannan ayinakukunceda kuphela ukunciphisa umzimba, kodwa ikwanceda amathumbu akho kwaye inciphise ukuqhina.
Ngaba ii-noodles ze-shirataki zisempilweni?
Iimveliso zeKonjac zinokuba neengenelo zempilo. Umzekelo, zinokunciphisa amanqanaba eswekile yegazi kunye ne-cholesterol, ziphucule impilo yolusu kunye namathumbu, kwaye zikhuthaze ukwehla kobunzima ngokwandisa iimvakalelo zokugcwala. Njengakwezinye izongezo zokutya ezingalawulwayo, abantu abaneengxaki zesisu okanye iimeko ezingalunganga bayacetyiswa ukuba babonane nogqirha ngaphambi kokuba bathathe iKonjac.
Kutheni ii-noodles ze-shirataki zisempilweni kangaka?
Ifayibha ekwi-konjac noodles ilungile kwimpilo yakho, inciphisa ukuqhina, iphucula ukusebenza kwamathumbu ngokubanzi, icoca inkunkuma emathunjini akho, kunye ne-AIDS ekukhupheni indle. Ifayibha ekwi-noodles yifayibha enyibilikayo, esebenza njenge-prebiotic kwaye ikhuthaza ukukhula kweebhaktheriya ezisempilweni emathunjini. Ngoko ungayitya ngokukhuselekileyo.




