I-Tofu konjac organic root whole foods I-tofu enefayibha ephezulu 丨Ketoslim mo
Malunga neKetoslim mo
Ketoslim moI-Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | i-tofu ye-konajc-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 300g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 15Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 3.8g |
| Isodiyam: | 0mg |
- •IKHUTHAZA INDLELA YOKUTYA ENEMPILO-- I-tofu yaseKonjac-base, ukutya okuluhlaza okotshani, ikhuthaza ukunciphisa umzimba okunempilo ngokutya okumnandi okuqhelekileyo okuyi-65kJ ngokuphakelwa ngakunye. Ifumaneka ngesimo se-tofu yendabuko, i-couscous, i-spaghetti, i-lasagna, i-fettuccini, kunye nerayisi, nganye ayinayo iswekile, i-gluten,
- • I-TOFU ESE-KONJAC-- I-tofu ye-konjac yenziwe nge-glucomannan evela kwi-amorphophallus konjac, ineekhalori eziphantsi kunye nefayibha ephezulu.
- • I-TOFU ENAMBITHEKA KAKHULU ENGENYE INDLELA-- Ngenxa yokutya okongeziweyo kunye namafutha, inokuntywiliselwa ngqo kwiidiresi zesaladi, akufuneki iphekwe, inambitheke incasa yencasa ethambileyo, nto leyo emnandi kakhulu.
Imveliso entsha ka-2021 enempilo yokutya kwe-konajc edumileyo i-hotpot eneenwele ezidumileyo ukutya kwe-konajc ye-vegan
Yintoni i-konjac tofu?
Yijeli eyenziwe ngomgubo wekonjac, eluhlaza kwaye intsha enekhalori ephantsi kunye nefayibha ephezulu.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Kutheni i-konjac imbi?
I-konjac eluhlaza inokuba yityhefu kuwe, kwaye ukuba nayo eninzi kakhulu ngexesha elinye kunokubangela ezinye iziphumo ebezingalindelekanga ukususelaukufunxa amanzi Umgangatho ulungile. Nangona kunjalo, ngokuqhelekileyo ukuyitya ngokwemiyalelo kulungile.
Ingaba kukhuselekile ukutya i-konjac?
Ngaphandle kokulungiswa ngaphambi kokuba kutyiwe kuyingozi, kufuneka kucocwe iintsholongwane kwaye kusetyenziswe iindlela ezininzi. Imveliso yethu ikhuselekile ngokupheleleyo ukuba uyonwabele.




