iinoodles ezingenakhalori zokutya okupheleleyo iinoodles zeKonjac kelp ezithengiswayo | Ketoslim Mo
Rhoqo ngeegram ezili-100 zeiinoodles ezingenazo iikhaloriyonkeukutyaixabiso leekhalori lilingana ne-1 yeetships zeetapile kunye ne-0.2 yeebhanana, ukutya okuncinci kweekhalori kufana nokubaleka okuqhelekileyo kwabasetyhini iyure e-1, iiyure ezi-1.5 zokudada, i-yoga iiyure ezi-3,ipasta ene-carb ephantsi, incasa Q dlala ngendlela enamandla, ingaqhotswa, ibiliswe, isuphu, xuba
Iinoodles zeKonjac Spaghetti ezithengiswa ngexabiso eliphantsi kunye neecarbohydrate ezicocekileyo ezimanzi zeKonjac Kelp noodles
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | iinoodles ze-konjac kelp zokutya okupheleleyo-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile, iicarbohydrate ezisezantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,ii-noodles ze-konjac ezingenanto |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 4KCal |
| Iswekile: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 3.1g |
| Isodiyam: | 0mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Zeziphi iinoodles ezingenazo iikhalori?
| Ukutya Okupheleleyo KweeNoodle Ezimangalisayo | Iinoodles zeShiratakizenziwe nge-glucomannan, ifayibha ethathwe kwingcambu ye-konjac. Ngenxa yokuba ifayibha idlula emathunjini akho ngaphandle kokugaywa kwaye ikwenza uzive ugcwele, ii-noodles ze-shirataki ze-Wholefoods azinazo iikhalori kwaye azinazo ii-carbs. |
| Ukutya Okupheleleyo | Yeyiphi enempilo, irayisi elula okanyeiinoodles zekonjacukutya okupheleleyo?... Ukuthelekisa, i-100 grams yerayisi emhlophe ineekhalori ezili-175. Amashumi amahlanu eegrams zeenoodles (ezomileyo, ezikrwada) nazo ziqulethe inani elifanayo leekhalori. Ngoko ke inani elifanayo leenoodles (masithi, i-100g) liya kubonelela ngeekhalori ezingaphezulu. |
| Iikhalori zeKelp Noodles | Iikhalori 6 |
IKonjac: Ulwazi oluneenkcukacha
IKonjac (Amorphophallus konjac K. Koch) yeyosapho lweAraceae, kwaye ivela kumzantsi-mpuma weAsia. Ikhuliswa kumzantsi-mpuma weTshayina naseVietnam. Iintyatyambo zayo ziveliswa kwindawo emfusa emnyama, enesiqu esityebileyo esinokukhula sibe yi-30 cm ububanzi.
Ityhubhu eyomileyo necoliweyo ibizwa ngokuba yi-konjac flour, apho kufunyanwa khona i-konjac glucomannan1.
Imbali
I-Konjac isetyenziswa eTshayina, eJapan naseMpuma Asia njengokutya.
Iinzuzo
I-Glucomannan yifayibha enyibilikayo eyonyusa ukuziva ugcwele kwaye ikunceda unciphise umzimba.




