isidlo sasemini sekonjac incasa ye-sauerkraut yeKetoslim Mo yokutya kwemifuno 22g
Malunga nale nto:
IKonjacisidlo sakusasa: Isidlo sethu sekonjac sikwabizwa ngokuba yiLaTiao eTshayina, imilo iyafana nesidlo sakusasa seWeiLong, kwaye isidlo sethu sekonjac senziwe ngengcambu yekonjac, Konke ukutya okunempilo kwendalo, kugcweleifayibha yokutya, ubume besi sidlo bufana nezo konjac zitshisiweyoiijeliBafaka iti yeebhamuza, kodwa le yayi "kruqula kancinci".
Ezinye iincasa: Kukho iincasa ezine onokukhetha kuzo, i-hotpot sauerkraut enesiqholo kunye nencasa yepepile eqhotsiweyo, vula iphakheji uze uvuse ivumba, iincasa ezahlukeneyo zikunika imvakalelo eyahlukileyo, ukuba ungathatha incasa enesiqholo, zama le inesiqholo, ukuba uyayithanda incasa emuncu, zama lei-sauerkrautincasa.
Kulula ukuziphathela: Ipakethi nganye ine-22g (20g yencasa ekrakra), ungayonwabela isidlo sekonjac ekhaya kwaye ukuba ufuna ukwabelana nabahlobo okanye usizise nawe, yifake nje epokothweni, yonwabele incasa emnandi nanini na naphi na!
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
1. Khulula iphakheji.
2. Ilungele ukutyiwa.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Konjac isnack sauerkraut incasa |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 22g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi, Umgubo weKonjac, Ipepile eqhotsiweyo (ipepile yemillet), ioyile yerapeseed, isitatshi, ityuwa etyiwayo, ipepile, iswekile emhlophe, iziqholo, i-yeast extract, Izongezo zokutya (i-sodium glutamate, i-5 '-taste nucleotide disodium, i-lactic acid, i-acetic acid, i-titanium dioxide, i-Sodium D-isoascorbate, i-Citric acid, i-sodium lactate), i-essence etyiwayo |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezi-9 |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 295kJ |
| Iiproteni: | 1.1g |
| Amafutha: | 3.2g |
| Iicarbohydrate: | 4.5g |
| Ifayibha yokutya | 7.2g |
| Isodiyam: | 1380mg |
Imibuzo neempendulo
Yintoni i-snack ye-konjac?
Xa uqala ukubona, umntu angacinga ukuba esi sidlo senziwe nge-squid okanye i-octopus. Kodwa eneneni, esi sidlo senziwe ngomgubo we-konjac. Sipakishwa ngasinye ukuze kube lula ukusitya, ngoko ungayizisa naphi na apho ufuna khona. Isachet nganye imalunga ne-26kcal kuphela, nto leyo efanelekileyo kwisidlo sesidlo.
Yintoni isidlo saseWeilong?
I-Weilong Foods luphawu lokutya okulula oluvelisa kwaye luvelisa ii-noodles eziqholiweyo, ukutya kwaselwandle okomisiweyo, kunye nezinye iintlobo zokutya okulula.
Yintoni emnandi eWeilong?
Ulwazi oluQhelekileyo lweWeilong Delicious Global Holdings.
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.

Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi





