Iinoodles zeShirataki fettuccine ezineekhalori eziphantsi kunye ne-konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Bilisa amanzi kwimbiza ephakathi.iinoodles ze-fettuccine zesipinatshikwi-colander uze uhlambe ngamanzi abandayo imizuzwana engama-30. Beka ii-noodles emanzini abilayo uze upheke imizuzu emi-2-3.iinoodles zesipinatshiayizukuba mnyama xa iphekwa kuba ayinombala. Lukhetho olufanelekileyo kwisidlo sakusasa, sasemini nesangokuhlwa, kwaye ungayitya ngokuzithemba. I-Konjac spinach fettuccine ikwaluhlobo lwei-konjac fettuccine.
iinoodles ze-shirataki ezithengiswa ngobuninzi kunye nepasta engenamafutha kakhulu, iikhalori ze-konjac ispinatshi i-fettuccine
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iinoodles zesipinatshi zeKonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo seSpinach Noodles
| Amandla: | 6KCal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.6g |
| Isodiyam: | 0mg |
Iikhalori zeSpinach Noodles
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Zithini ii-noodles ze-Shirataki fettuccine?
| Inyathelo 1 | I-Konjac kunye ne-spinach tagliatne zizinto ezixutywe ne-konjac yendalo yase-Asia kunye nomgubo we-spinach. Lonke eli phakheji lineekhalori ezingama-20 kunye neegram ezi-6 zee-carbohydrate. |
| Inyathelo lesi-2 | Iinoodles zeShiratakikukutya okune-carb ephantsi okuneekhalori ezimbalwa ngokuphakelwa ngakunye. Ii-noodles zeShirataki zilungele i-keto kuba zinee-carbohydrate ezincinci |




