Irayisi eneProtein ephezulu Irayisi yeKonjac | Iicarbohydrate eziphantsi, ezingenagluten | I-Ketoslim Mo
Malunga nento
Irayisi eneprotheyini eninzi ikwaluhlobo lweirayisi yekonjacIsithako sayo esiphambili yingcambu yei-konjac, etyebileyo kwii-glucomannanLe rayisi ineproteni eninzi (irayisi ene-portein eninzi) iphantsi kwiicarbohydrate, i-keto, i-fiber ephezulu, ayinagluten, kwaye ineenzuzo ezininzi emzimbeni:
Iikhalori eziphantsi:Iiprotheyini eziphezulu eziphekiweyo kwangaphambiliIrayisi yeKonjacineekhalori eziphantsi kakhulu, nto leyo eyenza ukuba ibe sisigqibo esihle kwabo bafuna ukunciphisa ukutya kwabo iikhalori. Iqulethe iqhekeza elincinci leekhalori zerayisi eqhelekileyo, nto leyo eyenza ukuba ibe lukhetho oluhle kakhulu lokunciphisa umzimba.
I-carbohydrate ephantsi:Iphekwe kwangaphambili eneproteni eninziirayisi yekonjacikwaneswekile encinci kakhulu, nto leyo eyenza ukuba kube yinto efanelekileyo kwabo balandela ukutya okune-carbohydrate ephantsi okanye i-ketogenic. Olu lukhetho olufanelekileyo kwabo bafuna ukunciphisa ukutya kwabo ngestatshi ngelixa besonwabela isidlo sangokuhlwa esimnandi.
Ayinagluten:Irayisi yeKonjac ephekiweyo eneProtein ephezulu ayinagluten, nto leyo eyindlela entle kakhulu kwabo banomdla kwi-gluten okanye abalandela ukutya okungenagluten.
Ulwazi lweZondlo
| Iinkcukacha zeZondlo | |
| Iziphako ezi-2 kwisikhongozeli ngasinye | |
| Ubungakanani bokunqumla | Iphakheji eyi-1/2 (100g) |
| Isixa Ngokukhonza ngakunye: | 351 |
| Iikhalori | |
| %Ixabiso lemihla ngemihla | |
| Amafutha ewonke 1.1g | 2% |
| Amafutha Agcweleyo 0g | 0% |
| Amafutha eTrans 0g | |
| Iicarbohydrate ezipheleleyo 67g | 22% |
| Iiproteni 16.5g | 28% |
| Ifayibha yokutya 0.6g | 2% |
| Iishukela ezipheleleyo 0g | |
| Faka i-0g yeeshukela ezongeziweyo | 0% |
| Isodiyam 0g | 0% |
| Ayingomthombo ubalulekileyo weekhalori ezivela kumafutha, amafutha agcweleyo, amafutha e-trans, i-cholesterol, iiswekile, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kunye ne-iron. | |
| *Ipesenti yeMilinganiselo yemihla ngemihla isekelwe kukutya okuneekhalori ezingama-2,000. | |
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iiprotheyini eziphezuluIrayisi yeKonjac |
| Isithako esiPhambili: | Irayisi, umgubo weproteni yerayisi,umgubo wekonjac, isitatshi sombona esine-amylose eninzi |
| Iimbonakalo: | Akukho Gluten/Amafutha aphantsi/Iiproteni eziphezulu/Akukho Sodium |
| Umsebenzi: | Ukunciphisa Ubunzima, Ukunciphisa Iswekile Egazini, ImifunoUkutshintsha Ukutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Ukusinda okushiyekile: | 80-120 (ingenziwa ngokwezifiso) |
| Iicarbohydrate: | 16.5g |
| Umxholo Wamafutha: | 1.1g |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ubonelelo lwendawo enye |
| 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyafumaneka | |
| 4. Iisampuli zasimahla | |
| 5. I-MOQ ephantsi |
Umfanekiso weNkcukacha
Imeko ezisebenzayo
Ifektri
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Umenzi wekonjac oyingcali, into oyihlawulayo iqinisekisiwe ukuba isemgangathweni, kwaye into ocinga ukuba yinkonzo enobubele
FAQ
I-100% Ayisiyo-GMO; Ayinazo ii-allergy; Umlinganiselo we-amino acid olungeleleneyo, odityaniswe neproteni yee-pea, ufezekisa i-PDCAAS = 1; Incasa engathathi cala, incasa ethambileyo, kulula ukuyila.
Zinzisa iswekile egazini; Ayifunxi kwaye ayinyibiliki emanzini; Iyarhabaxa; Isiqinisekiso esimnandi; Ukutya okusebenzayo; Ukwanelisa ixesha elide; Ukumelana nobushushu obuphezulu; Ukumelana noxinzelelo oluphezulu; Iikhalori eziphantsi ezisebenzayo; Ubukhali obuphantsi; Ithambile kwaye inobuthathaka; Iiprebiotic ezilungileyo; Ukuphucula ukugaya; Ukwakheka okuhle, ukugcinwa kwamanzi amaninzi.






