isiko konjac noodles ipasta ebhityileyo Isampulu ephilayo konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Ifayibha ephezulu
• Akukho ngqolowa
• Iicarbohydrate eziphantsi
• Ayinagluten
• Ayina-GMO
Ipasta etyebileyo ityebile kwiiglucomannan, nto leyo eyenziwe ngayo ipasta yekonjac, ikwabiza iKonjac (zonke izityalo zendalo).Ukunciphisa umzimba, ukunciphisa uxinzelelo lwegazi kunye neswekile yegazi, ukukhupha ubuthi emzimbeni kunye nokuphuma kwegazi emzimbeni, ukuthintela umhlaza kunye nezongezo ze-calcium kunye nezinye iziphumo. Isitatshi sobushushu sisondele kwi-zero, zonke ezi zinto zijolise ekukhuthazeni impilo. Abantu abanesifo seswekile banokutya i-fettuccine. Sinenkqubo yokuhlola ukhuseleko njengoko i-Keto-slim mo inamava angaphezu kweminyaka eli-10, inesatifikethi esisemthethweni samazwe ngamazwe: i-HACCP, i-BRC, i-IFS, i-HALAL, i-Kosher, i-CE, i-JAS, njl.njl....
ihoseyile konjac noodles /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb /Organic Konjac ipasta
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Ipasta yeKonjac yendalo-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop eTshayina 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 5Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 7 mg |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
Ingaba i-pasta ebhityileyo yeKeto ifanelekile?
ewe, ipasta yekonjac ilungele abafundi be-keto-diet abafuna ukutya ipasta. Ikwalukhetho oluhle kwabo balandela ukutya okungenagluten okanye ukutya okungenayo i-gluten, okanye nabani na ofuna ukutya ukutya okunempilo okanye ukuphucula indlela yakhe yokwenza ipasta ebusuku.
Indlela yokugcina iinoodles zeKonjac?
Iinoodles zeKonjac zimanzi. Ukuze ijeli yekonjac ihlale iqinile, kufuneka ipakishwe kwisisombululo se-alkaline, esenza iinoodles zibe nencasa engcono. Ukuba uziqandisa efrijini, ziya kuba lukhuni kwaye ziya kuchaphazela ukuthungwa kwazo.


