Irayisi yokuzifudumeza, ukutya okukhawulezayo endaweni yekampu | Ketoslim Mo
Malunga nale nto
Irayisi yeKonjac ezifudumezayo inesitya sokufudumeza, nto leyo eyenza kube lula kwaye kukhawuleze ukuyitya, kwaye ubunzima bayo obulula benza kube lula ukuyiphatha.Irayisi yeKonjac ingathatha indawo ye-white rice, kwaye umxholo wayo weecarbohydrate ungaphantsi ngama-80% kunowerayisi emhlophe. Yirayisi enempilo enamafutha aphantsi, iikhalori eziphantsi kwaye akukho swekile.Ketoslim Moebefunda indlela yokuzisa irayisi yekonjac nzulu ngakumbi kubomi babathengi.Irayisi ezifudumezayokwenza kube lula kwaye kukhawuleze, kunciphisa ixesha abathengi abalichitha bepheka.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi yokuzifudumeza |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 100g |
| Isithako esiPhambili: | Irayisi, isitatshi sombona esityiwayo, i-mono-diglyceride fatty acid ester, i-calcium dihydrogen phosphate, umgubo we-konjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | Ayinagluten/Ayinamafutha/ Ayina-Keto |
| Umsebenzi: | Ilungele ukutyiwa/ Ilungele ukutyiwa |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 355Kcal |
| Iiproteni: | 6.4g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 80.8g |
| Isodiyam: | 0mg |
INDLELA YOKUYISEBENZISA/YOKUYISEBENZISA
1. Yongezaizitya eziphekiweyonerayisi kwisitya esincinci
2. Beka i-heater pad uze ugalele amanzi obushushu begumbi kwisitya esikhulu phantsi kwesincinci.
3. Beka isitya esincinci phezu kwesitya esikhulu. Gquma yonke into ngesiciko.
4. Linda malunga nemizuzu eli-15.
5. Ukuba nje umphunga uphuma esityeni, yonwabele i-viand yakho!
FAQ
Isithako esiphambili yirayisi eyomileyo, kwaye ukusabela kwengxowa yokufudumeza ngamanzi kusetyenziswa ukufudumeza irayisi ngamanzi.
Galela irayisi kwisitya serayisi uze wongeze amanzi afanelekileyo; vula ipakethe yokufudumeza, wongeze amanzi abandayo afanelekileyo, linda ipakethe yokufudumeza ikhuphe ubushushu, uze uyonwabele emva kwemizuzu eli-15.
Emva koko, amanzi adibana neCalcium Oxide. Emva koko, i-exothermic natural reaction iqala, nto leyo evelisa ubushushu.
Ubushushu buveliswa yi-exothermic reaction ebangelwa kukongeza amanzi obushushu begumbi kwiiminerali ezigutyiweyo ezifana ne-magnesium, i-iron kunye netyuwa. Le paki yenzelwe ukuba amanzi ashushu ahlale phantsi kwetreyi yokutya aze akupheke ngomphunga.
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Umbuzo: Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Impendulo: Hayi, kukhuselekile ukuba utye.
Umbuzo: Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Impendulo: Ayivumelekanga eOstreliya ngenxa yokuba kukho umngcipheko wokuba ikrwitshwe.
Umbuzo: Ingaba kulungile ukutya ii-konjac noodles yonke imihla?
Impendulo: Ewe kodwa hayi rhoqo.





