konjac Oat Noodles Ketoslim Mo okumnandi Isifo seswekile ukutya shirataki ipasta
Malunga nale nto
Iinoodles ze-konjac oat zezinye zeentlobo zethuilungele i-keto ukutya kwekonjac, ikwabizwa ngokubaIinoodles ze-Shirataki oat or Iinoodles ze-oat ezimangalisayo, ngokungafaniyo nezinye iiseries, leiinoodles ze-konjac oatzixutywe nomgubo we-oat kunyeumgubo wekonjac, ukongeza i-oat fiber kumxube akupheleli nje ekuphuculeni ubume bee-noodles ukuze zifane nee-noodles zamaqanda eziqhelekileyo kodwa kwandisa neengenelo zesondlo zee-noodles. yiyo loo nto ibizwa ngokuba yi-"Iinoodles zommangaliso"Yenziwe nge-"isityalo sekonjac, ekhuliswe kumzantsi-mpuma we-Asia, ikakhulu eTshayina naseJapan. Esi sityalo sigcwele ifayibha yokutya. Ngokufanelekileyo senza iimveliso zethu zibe yindawo efanelekileyo yokutya endaweni yabantu abanciphisa umzimba.
INDLELA YOKUYISEBENZISA/YOKUYISEBENZISA
-
1. Qhotsa itswele, isosi yesoya, isosi yesoya, kunye neoyile yesesame.
2. Beka imifuno epanini.
3. Yongeza iinoodles uze uzixube kakuhle.
4. Yongeza ityuwa uze uyinambithe.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | iinoodles ze-konjac oat |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, umgubo we-oat, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carbohydrate esezantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 9Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 0g |
| Isodiyam: | 2mg |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.





