ikhalori ephantsi ipasta noodles丨Ketoslim Mo Gluten free iminqathe noodles
Ipasta enekhalori ephantsiii-noddles zenziwe ekuqaleniingcambu yekonjac, egcwele ifayibha yokutya, amafutha angenanto kunye neekhabhohayidreyithi ezingenanto, ukhetho lobulumko lokunciphisa umzimba, imilo ifana neyendabukoi-vermicelli(ispaghettikwaye songeza umgubo wemifuno yekherothi, ukuba uyayithanda incasa yekherothi, oku kungakufanela kakuhle,iinoodles zekonjacazinancasa, oku kutya kwe-vegan kunokuba mnandi ngakumbi, ukupheka kulula kwaye kulula, kwaye ungongeza naziphi na izithako okanye isosi ukuze wenze iresiphi yakho ekhethekileyo,. Ngenxa yefayibha eninzi yokutya, uya kuziva ulambile emva kwexesha elide, iingenelo zingaphaya koku, akukho zi-carbohydrate zilungeleumntu onesifo seswekile, zive iinoodles ezimnandi ngaphandle kokukhathazeka nganto, zama i-noodle yethu ye-konjac kwaye wamkele ubomi obusempilweni ngoku!
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | i-noodle yekonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi, Umgubo wekherothi |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ine-carb ephantsi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 21kJ |
| Iswekile: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 7mg |
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
1. Bilisa imbiza enkulu yamanzi anetyuwa encinci. Yongeza ipasta uze uyipheke imizuzu esi-8 ukuya kweli-10 okanye ide ibe mdaka; yikhuphe.
2. Kwangaxeshanye, kwimbiza encinci phezu kobushushu obuphakathi, nyibilikisa ithisipuni e-1 yebhotolo. Yongeza igalikhi uze uyipheke imizuzwana engama-30 ukuya kwengama-60 okanye ide igalikhi iqale ukuba mdaka ngegolide.
3. Kwisitya esincinci, dibanisa iparsley, i-basil, i-marjoram, i-thyme, i-1 tablespoon yebhotolo, ityuwa kunye nepepile emnyama egayiweyo kunye negalikhi ephekiweyo; xuba kakuhle. Galela ipasta uze uyiphake.
Ungathanda kwakhona
Ungabuza
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.





