shirataki lasagna noodles 270 g konajc yeembotyi zesoya ebandayo noodle | Ketoslim Mo
I-lasagna yesoya yeShiratakiingaphakelwa ngeendlela ezahlukeneyo: Okokuqala, njengomkhuhlaneipasta ebhityileyo, hlamba i-lasagna kabini, uyibilise epanini imizuzu emihlanu, susa ii-noodles, uyivumele iphole, uze uyiphake nesosi. Okwesibini, ungapheka isuphu, ubeke inyama engenamafutha kunye nemifuno emnandi ngakumbi, ipakethi yeiinoodles zekonjacyi-270g, inxalenye enkulu
I-noodle yekonjac esemgangathweni ophezulu I-encase shirataiki lasagne ezimeleyo enengxowa ye-270 g ye-noodle ebandayo yesoya ye-konajc
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iimbotyi zesoya zeKonjacIiNoodles ezibandayo zeKonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi, umgubo wesoya |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 11Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1g |
| Isodiyam: | 0mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Indlela yokutya iinoodles ezibandayo zesoya
| Inyathelo 1 | Indlela yoku-1: hlamba ngamanzi, ngokokuthanda kwakho izinongo ozithandayo, imifuno, inyama njalo njalo. Kulula kakhulu kwaye kulula. Indlela yesi-2: emva kokuvula ibhegi, hlambulula iinoodles imizuzu emi-3, ubilise amanzi ebhodweni, ufake iinoodles ebhodweni, zibilise imizuzu emi-5, zibilise, faka ityuwa kunye nezinongo kunye nezitya ezisecaleni ukuze uzithathe uze uzitye. Indlela 3: faka i-hot pot AmaHinese akhetha indlela yokutya imbiza eshushu. Hlamba ixolo lembotyi kuqala, ulibeke epleyitini, ulinde imbiza eshushu ibile, uyipheke imizuzu emi-2, uze emva koko uyitye. |




