Isidlo esidumileyo seKonjac (incasa ekrakra yelatiao) Isisu seenwele zemifuno esishushu | Ketoslim Mo
Ezi zilungile. Ziyatyeba, mhlawumbi njenge-octopus okanye i-squid, kunye nomxube weziqholo olungileyo kakhulu. Zikwanazo neekhalori eziphantsi kakhulu, malunga nama-20 kwiphakheji nganye, Ibhokisi yeebhegi ezincinci ezingama-20, kulula kakhulu ukuyiphatha, ngoko ke kukutya okuhle okunekhalori ephantsi okuzalisa.
Sineencasa ezi-4 zesi sidlo silula:
Incasa yepepile eqhotsiweyo: 22g ngebhegi encinci, 11kcal ngebhegi;
Izidlo ezishushu ezinencasa yembiza zimalunga nama-22 eegram ngebhegi encinci, kwaye ibhegi nganye ingama-24Kcal kuphela;
Incasa yeSauerkraut: ibhegi nganye encinci yi-22 grams, ibhegi nganye yi-15Kcal kuphela;
Kwabo bangazange batye ezi zidlo zekonjac, ndicebisa ukuba nizame izidlo zepickle ezingenaziqholo kunye nezidlo zehotpot okokuqala, ngelixa iipepile ezicoliweyo kunye nezidlo eziqholiweyo zinongwe kwaye zibuhlungu.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Isidlo saseKonjac - Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 20g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi, Umgubo weKonjac, Ipepile eqhotsiweyo (ipepile yemillet), ioyile yerapeseed, isitatshi, ityuwa etyiwayo, ipepile, iswekile emhlophe, iziqholo, i-yeast extract, Izongezo zokutya (i-sodium glutamate, i-5 '-taste nucleotide disodium, i-lactic acid, i-acetic acid, i-titanium dioxide, i-Sodium D-isoascorbate, i-Citric acid, i-sodium lactate), i-essence etyiwayo |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezi-9 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/angenaswekile/i-carbohydrate ephantsi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 482kJ |
| iproteni | 0g |
| Amafutha: | 9.4g |
| Iicarbohydrate: | 5.2g |
| Ifayibha yokutya | 5.7g |
| Isodiyam: | 926mg |
Ungathanda kwakhona
Ungabuza
1. Yintoni i-snack yeKonjac?
IKonjac, iKonjac yamandulo luhlobo lwesityalo sasezintabeni esikhula sijikeleze iSichuan Basin. Eyona nto iphambili kuyo yikonjac gluomannan. Yifayibha yokutya enyibilikayo emanzini ekumgangatho ophezulu, ifayibha yokutya inceda ukugcina umsebenzi oqhelekileyo wamathumbu omzimba womntu, yinto engenamandla aneleyo, eyaziwa njengesondlo sesixhenxe somzimba womntu, ukutya kwekonjac okwenziwe yiKonjac gluomannan incasa enamandla, ethambileyo kwaye eqhotsiweyo, kukutya okufanelekileyo kubantu abathanda ubuhle!
2, ulwazi ngemveliso yesisu seenwele zemifuno ezishushu?
Uhlobo: KETOSLIM MO
Ayiyonto yendalo;
Umxholo opheleleyo: 22g ngebhegi encinci, yi-23Kcal kuphela ngebhegi;
Imvelaphi yebhrendi: iTshayina
Incasa: incasa yembiza eshushu, incasa yepepile eqhotsiweyo, incasa yekhaphetshu eqhotsiweyo, incasa ekrakra
Ubungakanani bokupakisha: 16 * 15cm
Indawo yokugcina: Gcina kwindawo epholileyo neyomileyo



