konjac noodles ukutya Konjac Shrimp Vegan Ukutya | Ketoslim Mo
Zininzi iindlela zokuyitya: Iishrimps ezibandayo, vula iphakheji, uhlambeukutyaOkokuqala, yifake embizeni uze uyipheke imizuzu emi-5, uyisuse, uyibeke kwizitya ezisecaleni kunye nezinongo, indlela yesibini yokutya: Nje ukuba iphekwe kwaye isuswe, ingaqhotswa nezinye iinyama okanye izitya ezisecaleni, nto leyo efanelekileyo kwisidlo esilungele imifuno.yena
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Ukutya kweVegan kwiKonjac Shrimp-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carbohydrate esezantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 5Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 0mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi





