I-Konjac Fiber Noodles eTshayina Abavelisi ii-noodle zesoya keto丨Ketoslim Mo
Malunga nale nto
Iinoodles zefayibha zeKonjac ziukutya kwe-keto, ukutya kwabantu abanesifo seswekile, yenziwe ngengcambu yekonjac, indawo yenoodle enempilo, iimbotyi zesoyaiinoodles zekonjacZenziwe ngomgubo we-konjac wendalo ococekileyo kunye nomgubo wesoya. Izithako eziphambili yi-konjac powder kunye nomgubo wesoya, ngoko ke umbala utyheli ngaphandle kokongeza naluphi na umbala. Ukutya kwethu kuveliswa ngokuhambelana neemfuno zokutya emva kovavanyo kunye nesiqinisekiso, ngoko ungaqiniseka ukuba uyakutya. Ii-noodles ze-konjac fiber zithandwa kumazwe angaphezu kwama-40, njengokutya okunempilo, kunokwenza ezinye iindlela zokupheka ezilungileyo zokuzilungisa.umntu otya imifuno kuphelaokanye abantu abafuna ukutshintsha indlela yabo yokutya.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
1. Khupha amanzi e-iinoodles ze-shiratakiuze uyihlambe okwethutyana ngamanzi abandayo uze uyibeke ecaleni.
2. Fudumeza ipani ngeoyile yokupheka. Yongeza inxalenye emhlophe yetswele eliluhlaza, igalikhi, kunye nejinja. Yiqhotse malunga nomzuzu omnye.
3. Yongeza ikhaphetshu eqoshiweyo uze uyiqhotse kangangemizuzu emi-2. Galela i-1/4 yekomityi yamanzi ashushu uze uyipheke ngakumbi ukuze ikhaphetshu ibune. Yongeza iminqathe uze uyiqhotse eminye imizuzwana engama-30.
4. Yongeza i-shrimp uze uyiqhotse de i-shrimp ibe pinki.
5. Yongezaiinoodles ze-shiratakiGalela izinongo uze uziqhotse ukuze udibanise yonke into. Yonwabele isidlo sakho.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | I-noodle yesoya yeKonjac -Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Amanzi, amandla eembotyi zesoya |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile, ine-carb ephantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Indawo enye yokubonelela ngeenkonzo eTshayina2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 53KJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 3.7g |
| Isodiyam: | 0 mg |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Ngaba i-noodle ye-konjac ilungile kuwe?
Kakade ke, ii-konjac noodles azinakunciphisa ubunzima bakho kuphela, zinciphise iswekile egazini, kodwa zikwanciphisa nokuqhina kwesisu ngokucoca amathumbu. Ukuba ufuna ukuba sempilweni, ukutya okunempilo okufanelekileyo kunye nokuzilolonga kubalulekile.
Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Iinoodles zeKonjac zinefayibha ephindwe kabini kunepasta eqhelekileyo. Ifayibha yayo yeglucomannan, eyifayibha yengcambu yekonjac, ibangela ukuba isisu sidumbe ukuze kudalwe ukuziva ugcwele. Isetyenziswa njenge-arhente yokutyeba ekutyeni okuthile. Nangona ivunyelwe kwiinoodles eOstreliya, yavalwa njengesongezelelo ngo-1986 ngenxa yokuba inokuba yingozi yokukrwitshwa kwaye ivale isisu.
Ngaba ii-noodles ze-konjac zinefayibha?
Iinoodles zeKonjac zinomxholo ophezulu wefayibha. Ukuba zenziwe ngeminye imifuno, njengeenoodles zethanga, izithako zazo yipumpkin powder kunye nekonjac powder. Ifayibha yokutya inceda ukugcina ukusebenza okuqhelekileyo kwamathumbu omzimba womntu kwaye yinto engenamandla amaninzi. Ukutya okuqhelekileyo okutyebileyo kwifayibha yikonjac;





