Iinoodles ze-oat konjac ezikumgangatho ophezulu ze-fettuccine konjac shirataki zokunciphisa umzimba | Ketoslim Mo
• Ifayibha ephezulu
Ngaphandle kweekhalori eziphantse zingabikho (iikhalori ezisi-8 kwi-200 grams ngokomyinge),ii-noodles ze-oat ze-konjaczenziwe ngeumgubo wekonjac,Ingcambu yayo yenziwe umgubo ize emva koko yenziwe iinoodles ezinobubanzi obahlukeneyo. Zineekhalori eziphantsi kakhulu, ziyi-270 grams ngepakethi nganye, nto leyo enobungakanani bomntu omnye, kwaye ziyanelisa kuba ziphezulu kwi-oat fiber. Ngokungafaniyo namiinoodles ezikhawulezayo, kuthatha imizuzu emi-3-5 ukupheka kwaye kulula ukukutya
ukupakishwa kwee-noodles ze-konjac ezingenagluten ezikumgangatho ophezulu I-Spaghetti ekhawulezileyo enemigca ecacileyo ye-konjac oat fettuccine
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | I-Konjac Oat Fettuccine-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 8Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 0g |
| Isodiyam: | 0mg |
Kutheni ukhetha thina?
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
• Iisampuli zasimahla
• I-MOQ ephantsi
• Ukupakisha okwenziwe ngokwezifiso
• Ubuchule boR&D
• Imveliso entsha esemgangathweni
• Iinkonzo ezi-1-1
• Ukuhanjiswa kweeyure ezingama-24
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Ngaba ndingakwazi ukutya ii-noodles ze-konjac yonke imihla?
I-Konjac glucomannan, ukutya kutyebile kwi-fiber yokutya enyibilikayo emanzini, inemisebenzi emininzi, iphepha lam lokuqala levenkile kwaye iindaba zizise ukutya kwe-konjac, ukwenziwa kwezitya zokunambitha ukutya kwe-konjac gel, okucrispy nokuqabulayo, yeyona nto ifanelekileyo kwiimveliso zobuhle, kodwa akukhuthazwa ukuba kutyiwe yonke imihla, kufuneka kube ngumthambo olinganiselayo kunokuba kusetyenziswe amanzi amaninzi.
Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Iinoodles zeKonjac zinefayibha ephindwe kabini kunepasta eqhelekileyo. Ifayibha yayo iglucomannan, eyifayibha yengcambu yekonjac, ibangela ukuba isisu sidumbe ukuze kudalwe ukuziva ugcwele. Isetyenziswa njengearhente yokutyeba ekutyeni okuthile. E-Australia, yavalwa njengesongezelelo ngo-1986 ngenxa yokuba inokuba yingozi yokukrwitshwa kwaye ivale isisu.
Ngaba ii-noodles ze-konjac zineekhalori ezi-0?
Phantse azinazo iikhalori (ngokomyinge iikhalori ezisi-8 kwi-200g nganye) iinoodles zekonjac zenziwa ngengcambu yesityalo sekonjac (konnyaku), esenziwe umgubo ngaphambi kokuba siguqulwe sibe ziinoodles ezinobubanzi obahlukeneyo. Zineekhalori eziphantsi kakhulu, kodwa zisazalisa, kuba ziphezulu kakhulu kwifayibha.



