iimveliso zekonjac Ukutya kwempilo yeVegan Ketoslim Mo Imbiza eshushu isisu esimhlophe esinoboya
Malunga nale nto
Iimveliso zeKonjac: Iimveliso zeKonjac ziqukairayisi yeshirataki, i-shirataki noodle, i-konjac shrimp,izidlo zekonjac, njl. ibizwa ngokuba yi-white konjac hairy stomach. ithathwe kwiingcambu yekonjac, ekwabizwa ngokuba yi-konnyaku, Igama lesiLatini leisityalo sekonjac
yiI-AmorphophallusAbantu baphinda bayibize ngokuba yi-konjaku, i-elephant yam, ulwimi lwedemon, i-snake palm, kunye ne-voodoo lily. Ibhalbhu yesityalo - inxalenye yesityalo ekhula phantsi komhlaba - ine-fiber enyibilikayo ebizwa ngokuba yi-i-glucomannan.
Okuingcambu yekonjacukutya kumile njengesisu esinoboya, umbala omhlophe, incasa yokuhlafuna, kodwaukutya kwe-vegan, ukusetyenziswa kweresiphi ngeendlela ezahlukeneyo ezifana ne-hot pot, izidlo zokutya, izitya ezisecaleni.. zifana nenyama enesisu esinoboya, ukutya okune-calories ephantsi, indawo efanelekileyo kubantu abatya ukutya okunesondlo, ikwalungele abantu abanesifo seswekile.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
1. Fudumeza imbiza ide ibile.
2. Hlamba isisu esinoboya imizuzu eli-1 ukuya kwemi-2.
3. Zifake ebhodweni elishushu, uze uzihlambe ebhodweni, imizuzwana embalwa okanye uzibilise nje ngokwendlela othanda ngayo.
3. Yonwabela nje ukutya okumnandi.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Isisu esimhlophe esinoboya bekonjac |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 500g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ Iiproteni eziphantsi/Amafutha aphantsi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 73kJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 2.8g |
| Isodiyam: | 0mg |
Imibuzo neempendulo:
Kutheni i-konjac ingavumelekanga?
I-European Commission ayivumeli iimveliso ze-confectionery ngenxa yeengozi ezinokubakho ebantwaneni.
Ngabaiinoodles zekonjackubi kuwe?
Hayi, uphando lufumanise ukuba i-konjac inokunceda ekunciphiseni i-cholesterol iyonke, i-LDL (i-cholesterol embi), kunye ne-triglycerides.
Ngaba i-konjac ayivumelekanga e-Australia?
Ewe, ngenxa yeengozi ezinokubakho ebantwaneni.
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.

Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Hayi, yenziwe ngefayibha yokutya enyibilikayo emanzini, enceda ekunciphiseni umzimba.
Kutheni iingcambu zekonjac zingavumelekanga eOstreliya?
Nangona imveliso yenzelwe ukutyiwa ngokucinezela kancinci isitya, umthengi angayifunxa imveliso ngamandla aneleyo ukuze ayifake ngempazamo kwi-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union kunye ne-Australia zayithintela i-Konjac fruit jelly.
Ngaba iinoodles zekonjac zinokukwenza ugule?
Hayi, yenziwe ngengcambu yekonjac, uhlobo lwesityalo sendalo, i-konjac noodle ecoliweyo ayizukukwenzakalisa.
Ngaba ii-noodles ze-konjac ziyiKeto?
Iinoodles zeKonjac zilungele i-keto. Ziyi-97% yamanzi kunye ne-3% yefayibha. Ifayibha yi-carbohydrate, kodwa ayinampembelelo kwi-insulin.





