Konjac Root Shirataki Noodles Factory Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Malunga nale nto
Iimveliso zeKonjaczinokuba neengenelo zempilo. Umzekelo, zinokunciphisa amanqanaba eswekile yegazi kunye ne-cholesterol, ziphucule impilo yolusu kunye namathumbu kwaye zincede ekuphiliseni inxeba, zikhuthaze ukwehla kobunzima, kubai-konjacUkutsalwa kwayo kunamandla kakhulu, kunokufunxa ioyile engaphezulu emzimbeni wakho, ukuze kungabandakanyi i-in vitro, kwaye i-konjac inefayibha yokutya etyebileyo, ukuba umntu onamathumbu nesisu esibi, andifanele nditye, kuba akulula ukuyigaya, kungcono ukubonana nogqirha ngaphambi kokuba uthathe i-konjac.
Indlela yokupheka:
1, qhotsa: hlamba iinoodles kabini uze uzikhuphe amanzi, ufake ioyile embizeni, ufake iinoodles uze uziqhotse, ubeke izinongo, ubeke amanzi uze upheke imizuzu emi-5, ungatya, ungongeza nezitya zakho ozithandayo ezifana nesosi yesaladi yenkomo yebroccoli kunye nezinye;
2, bilisa: faka amanzi ebhodweni ukuze ubilise, uze ubeke iinoodles ezicocekileyo, yongeza izinongo, i-pick up can eat;
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Ipasta yeKonjac |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 200g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 98kJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 2.9g |
| Isodiyam: | 196mg |
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
Abantu bayabuza
yintoni konjac Ukutya | Ketoslim Mo
indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Yintoni echaphazela umphezulu we-konjac oat | Ketoslim Mo
Kutheni i-konjac ibizwa ngokuba kukutya okumnandi kakhulu | Ketoslim Mo
Ingaba kuyingozi ukutya ii-noodles zeShirataki ezingenazo iikhalori ze-zero carb yonke imihla | Ketoslim Mo
Ngaba ii-noodles ze-konjac zisempilweni?
Iimveliso zeKonjac zinokuba neengenelo zempilo. Umzekelo, zinokunciphisa amanqanaba eswekile yegazi kunye ne-cholesterol, ziphucule impilo yolusu kunye namathumbu, kwaye zikhuthaze ukwehla kobunzima ngokwandisa iimvakalelo zokugcwala. Njengakwezinye izongezo zokutya ezingalawulwayo, abantu abaneengxaki zesisu okanye iimeko ezingalunganga bayacetyiswa ukuba babonane nogqirha ngaphambi kokuba bathathe iKonjac.
Ungayitya njani i-konjac noodles?
Iinoodles zeKonjac zingaxutywa neenoodles, ezibandayo, iinoodles zesuphu, iinoodles eziqhotsiweyo, ezilungele ukutyiwa, zingaxutywa nesaladi yokutya: ngokwencasa yakho, zingongeza iintlobo ngeentlobo zeesosi, iintlobo ngeentlobo zezithako, zenze iinoodles ezixutyiweyo ezimnandi. Bilisa ukutya: zingalingana nesiseko sesuphu ezahlukeneyo, yongeza izitya ezisecaleni, yongeza iinoodles zeKonjac zibilise, iinoodles zesuphu ezikhalori ephantsi, zimnandi kwaye zilungele ukutyiwa. Ziqhotsiwe ukutya: Iinoodles zeKonjac Q bomb refreshing, yongeza izithako ezifanelekileyo, stir fry, iinoodles eziqhotsiweyo ezikhalori ephantsi zinokonwatyelwa.
Ungayithenga i-konjac?
Kakade ke, iKetoslim Mo ngumvelisi wokutya wekonjac, enesiseko sayo sokukhulisa kunye nokulungisa i-konjac, sinamaxabiso akhuphisanayo, imveliso, uyilo, uqinisekiso lomgangatho kunye nokuhanjiswa kwindlu ngendlu okufunayo. Injongo yethu kukukunceda ukunciphisa iingxaki ezingeyomfuneko kwinkqubo yokungenisa evela eTshayina kwaye wonge iindleko zakho zokuthenga, kubandakanya ixesha kunye nemali. Sinokukunceda uthenge ezinye iimveliso kunye nezinto zokupakisha simahla.






