Isidlo saseTshayina seKonjac Isidlo saseTshayina seKonnyaku (Incasa yeHot pot) | Ketoslim Mo
Isidlo saseTshayina sekonjacIzithako zezi: amanzi,umgubo wekonjac、istatshi、ioyile yemifuno、itshili、ityuwa、iswekile emhlophe、Ubomi beshelufu: Iinyanga ezili-12;Ubunzima obupheleleyo yi-270g, igcinwe kwindawo epholileyo neyomileyo. Musa ukuyiqandisa.
Ukutya okuneswekile okuninzi okungenaswekile, ukutya okukhawulezileyo kwe-konjac, ukutya okulula kwe-konjac, ukutya okulula kwe-konjac
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | itshayinaisidlo sasemini sekonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 22g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac, Ipepile eqhotsiweyo (ipepile yemillet), ioyile yerapeseed, isitatshi, ityuwa etyiwayo, ipepile, iswekile emhlophe, iziqholo, i-yeast extract, Izongezo zokutya (i-sodium glutamate, i-5 '-taste nucleotide disodium, i-lactic acid, i-acetic acid, i-titanium dioxide, i-Sodium D-isoascorbate, i-Citric acid, i-sodium lactate), i-essence etyiwayo |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/angenaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 456kJ |
| Iiproteni: | 1.1 g |
| Amafutha: | 6.2g |
| Iicarbohydrate: | 7.6g |
| Isodiyam: | 1026 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Yintoni i-snack ye-konjac?
| Inyathelo 1 | umntu angacinga ukuba ukutya okulula kwenziwe nge-squid okanye i-octopus. Kodwa eneneni, ukutya okulula kwenziwe nge-konjac flour. |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi




