IiNoodles zeKonjac Oat Udon ezixabiso liphezulu zePasta enempilo Inoodle ekhawulezileyo | Ketoslim Mo
- Ikhuthaza ukutya okunempilo - IiNoodles zeKonjac Udonkukutya okumnandi okuphambili okukhuthaza ukunciphisa umzimba okunempilo nge-73kJ yeekhalori kuphela kwi-100g. Zifumaneka kwezinye iincasa ezifanaI-Udon engenantokwayeIspinatshi i-Udon, inoodle nganye ayinaswekile kwaphela, ayinagluten kwaye ineekhalori eziphantsi.
- Isekelwe eKonjac- Ii-noodles ze-Oatmeal Udon zenziwe ngesithako esikhethekileyo,isityalo sekonjac, ezalelwa kumzantsi-ntshona weTshayina kwaye iqulethei-glucomannan, ifayibha enyibilikayo yendalo nesempilweni enceda ekugayweni kokutya nasekunciphiseni ubunzima.
- Enye indlela enencasa entle endaweni yeeNoodle zeKonjac Udon Oat-- Phaka ii-noodles ze-oat kunye nekomityi enye ukuya kwezimbini zamanzi njengendlela emnandi yokujonga into oyityayo. Xa ezi fibers zidibana namanzi ngexesha lokugaya ukutya, zinceda ekuzaliseni isisu sakho, zidale ulwaneliseko kwaye zincede ekunciphiseni umzimba.
Ketoslim moI-Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini. Sinikezelaukuthengwa ngobuninzi kwee-noodles ze-konjac.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iinoodles ze-oat ze-konajcKetoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi, i-titanium dioxide, i-oat fiber |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile, iicarbohydrate ezisezantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela ngeenkonzo eTshayina 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 37Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 0g |
| Isodiyam: | 2mg |
Iinoodles ze-Oat Udon Ukutya okukhawulezayo kwaseTshayina okunempilo Ukutya okuthandwayo kwe-vegan ukunciphisa umzimba
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
Ngaba ii-noodles ze-konjac zisempilweni?
Iimveliso zeKonjac zinokuba neengenelo zempilo. Umzekelo, zinokunciphisa amanqanaba eswekile yegazi kunye ne-cholesterol, ziphucule impilo yolusu kunye namathumbu, kwaye zikhuthaze ukwehla kobunzima ngokwandisa iimvakalelo zokugcwala. Njengakwezinye izongezo zokutya ezingalawulwayo, abantu abaneengxaki zesisu okanye iimeko ezingalunganga bayacetyiswa ukuba babonane nogqirha ngaphambi kokuba bathathe iKonjac.
Kutheni iOstreliya yawuvala umthetho wekonjac?
Iinoodles zeKonjac zinefayibha ephindwe kabini kunepasta eqhelekileyo. Ifayibha yayo iglucomannan, eyifayibha yengcambu yekonjac, ibangela ukuba isisu sidumbe ukuze kudalwe ukuziva ugcwele. Isetyenziswa njengearhente yokutyeba ekutyeni okuthile. E-Australia, yavalwa njengesongezelelo ngo-1986 ngenxa yokuba inokuba yingozi yokukrwitshwa kwaye ivale isisu.
Ndingazipheka njani iinoodles zekonjac ezomisiweyo?
Faka iinoodles ezomileyo esityeni, uthele emanzini abilayo uze uzintywilisele imizuzu eli-10. Iinoodles ezomileyo ziya kuthamba kancinci kancinci. Bilisa amanzi embizeni, yongeza iinoodles, upheke imizuzu eli-10, yongeza izithako, izinongo kunye nezitya ezisecaleni, uze ucofe uze utye.




