Ixabiso eliphezulu konjac fettuccine esulungekileyo slim konajc ipasta | Ketoslim Mo
Yenza isidlo sase-Itali esinempilo nesingenazo iicarbohydrate ezininzi ngomlingo wei-konjac fettuccineEzi zinokubonakala ziqhelekileipasta ye-konjac fettuccine, kodwa zilungele umzimba wakho.
Isabelo seiinoodles zekonjacineekhalori ezintlanu kunye neegram ezintathu zeekhabhohayidreyithi -- xa kuthelekiswa neegram ezingama-22 zesiqheloi-lasagna-- ukuze zingene lula kwimisebenzi yakho yemihla ngemihla.
Iinoodles zeKonjac ezimangalisayozithandwa kakhulu ngabantu abatya imifuno,i-ketogenickunye nabantu abatya ukutya okungenagluten kuba zezinye zeepasta ezineekhalori eziphantsi kwaye zikwanceda ekulawuleni ubunzima.
I-lasagna yethu edumileyo inesimo se-linguine yakudala, ngoko ke lukhetho olufanelekileyo lokufunxa iisosi kunye nokongeza incasa kwi-lasagna yakho ye-Alfredo enekhalori ephantsi, itshizi yeParmesan, njl.
I-spaghetti ethengiswa ngobuninzi i-konjac pure wrinkle fettuccine konajc noodles ngaphandle kweekhalori eziphezulu
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | i-konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 5KCal |
| Iswekile: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 0 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Yintoni i-konjac fettuccine?
I-konjac fettuccine yipasta enekhalori ephantsi eyenziwe nge-konjac. Isityalo se-konjac sisityalo esineengcambu ezityebileyo kwi-fiber yokutya ebizwa ngokuba yi-glucomannan, isithako esiphambili kwi-konjac fettuccine. I-Konjac fettuccine lasagna ibanzi ngemilo kunee-noodles eziqhelekileyo, Njengemveliso engenagluten, i-konjac fettuccine ayinasitatshi esine-0 nee-carbohydrates.
Kutheni i-konjac igcwele kangaka?
IKonjac inefayibha enyibilikayo, yiglucomannan, edala ukuziva ugcwele ngenxa yokuhamba kwayo kancinci kwindlela yokugaya ukutya kwaye ibonakaliswa ukuba yehlisa i-cholesterol kwaye ilinganise iswekile egazini. Ilungile kangakanani iKonjac kuxhomekeke kwindlela oyipheka ngayo.
Ingaba i-konjac pasta Keto ifanelekile?
ewe, ipasta yekonjac ilungele abafundi be-keto-diet abafuna ukutya ipasta. Ikwalukhetho oluhle kwabo balandela ukutya okungenagluten okanye ukutya okungenayo i-gluten, okanye nabani na ofuna ukutya ukutya okunempilo okanye ukuphucula indlela yakhe yokwenza ipasta ebusuku.




