Iinoodles ze-konjac udon ezenziwe ngokwezifiso | Ketoslim Mo
I-noodle ye-Konjac udonkukutya okwahlukileyo, okwenza abantu bazive behluthi, ngaloo ndlela belawula ukutya okunye ukutya okuneekhalori eziphezulu ukuze bafumane isiphumo sokunciphisa umzimba, kodwa ngeekhalori ezimbalwa kakhulu.
Eziiinoodles zokunciphisa umzimbazityebile kwi-glucomannan, eyenziwe ngengcambu ye-konjacumgubo wekonjackwaye zicutshungulwe zibe zii-noodles zerayisi, ii-noodles ze-maggi okanye ii-noodles ze-ramen. Enyanisweni, izifundo ezininzi zibonise ukuba i-glucomannan inokukunceda unciphise umzimba.
I-noodle ye-konjac pasta shirataki engenagluten 270g Iinoodles ze-Konjac udon
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Iinoodles zeKonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/angenaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 5Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 0mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Ungathanda kwakhona
Ngaba iinoodles zilungile ekunciphiseni umzimba?
Ukutya i-konjac kunokunceda umzimba womntu unciphise ubunzima. Okokuqala, i-konjac ine-glucomannan, eya kuzikhukhumeza emva kokungena emzimbeni womntu, ibenze bazive banelisekile, inciphise inkanuko yomzimba womntu, ngaloo ndlela inciphise ukutya okuneekhalori, okunefuthe elithile ekunciphiseni ubunzima. Okwesibini, i-konjac ityebile kwi-fiber yokutya, enokukhuthaza i-peristalsis yamathumbu omntu, ikhawulezise ukuphuma kwesisu ebantwini, inciphise ixesha lokuhlala kokutya emzimbeni womntu, kwaye inefuthe elihle ekunciphiseni ubunzima. Ukongeza, i-konjac ikwaluhlobo lokutya okune-alkaline elungileyo emzimbeni. Ukuba abantu abane-acidity ephantsi batya i-konjac, i-alkaline substance kwi-konjac inokudityaniswa ne-acidity emzimbeni ukukhuthaza imetabolism yomntu kunye nokukhawulezisa ukusetyenziswa kweekhalori, okunefuthe elihle ekunciphiseni ubunzima bomzimba. Nangona kunjalo, kufuneka kuqatshelwe ukuba ngenxa yokuba i-konjac inesitatshi esithile, ukuyitya kakhulu kulula ukunyusa ubushushu emzimbeni kwaye kunefuthe elichaseneyo lokuya kakhulu, ngoko ke kufuneka silumke. Ukuba ufuna ukunciphisa umzimba ngokufanelekileyo, kufuneka udibanise ukutya kunye nokuzilolonga ukuze ube sempilweni
Ngaba iChowmein ilungile ekunciphiseni umzimba?
I-stir-fry eqhelekileyo ayinampembelelo ekunciphiseni umzimba, kwaye ayizukuba nampembelelo, kodwa ukuba utya ii-noodles ze-konjac, iqulethe i-glucomannan enokukhuthaza ukuhamba kwesisu, isuse ubuthi emzimbeni, ukuze kufezekiswe impembelelo yokunciphisa umzimba.
Ngaba iinoodles zingakwenza utyebe?
Andazi ukuba iinoodles eziqhelekileyo ziya kukwenza utyebe, kodwa ngokuqinisekileyo iinoodles zekonjac aziyi kukwenza utyebe, ngokuchaseneyo. Iinoodles zekonjac ziya kukwenza ube mncane.





