ifayibha yengcambu yekonjac ukutya okupheleleyo i-hotpot isisu esinoboya ifayibha enekhalori ephantsi
Malunga neKetoslim mo
Ketoslim moI-Co., Ltd. ngumvelisi weukutya kwekonjacngezixhobo zokuvavanya ezixhotyiswe kakuhle kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kwimizi-mveliso yokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | ukutya kwe-konajc vegan-Ketoslim Moisisu esinoboya |
| Ukusinda okushiyekile | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac(Umgubo weKonjac), Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile, i-carlorie ephantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, iswekile egazini ephantsi,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Esinye isithako: umgubo wolwandle
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 17Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 2.8g |
| Isodiyam: | 0mg |
- •IKHUTHAZA INDLELA YOKUTYA ENEMPILO -- Ingcambu yeKonjacUkutya okupheleleyo okunefayibha, kukhuthaza ukwehla kobunzima obusempilweni ngokutya okumnandi, oko kukuthi i-73kJ kuphela ngokuphakelwa. Ifumaneka ngesimo sesisu esinoboya bendabuko, i-couscous, i-spaghetti, i-lasagna, i-fettuccine, kunye nerayisi ye-konjac, nganye ayinayo iswekile, i-gluten, kunye ne-glucomannan etyebileyo.
- • Isisu esineenwele esisekelwe kwiKonjac-- Ukutya okupheleleyo kweengcambu zeKonjac Isisu esineenwele senziwe ngesithako esahlukileyo esaziwa ngokuba sisityalo seKonjac, esivela eMzantsi-mpuma Asia, kwaye siqulatheI-Glucomannan, ifayibha esempilweni neyokwemvelo, enyibilikayo emanzini enceda ekugayweni kokutya nasekunciphiseni ubunzima.
- • I-ENYE INDLELA YOKUTYA ESISU ESINOBUNWELE ESINAMANDLA-- Xa idityaniswe neglasi enye ukuya kwezimbini zamanzi, isisu esinoboya sikuvumela ukuba ukonwabele incasa emnandi, i-konjac hot pot lukhetho olufanelekileyo, ngelixa ujonge ukutya kwakho. Iifayibha zeKonjac ezifumaneka kwisitya ngasinye sesisu esinoboya zinamandla amangalisayo okufunxa ulwelo. Nje ukuba ezi fayibha zidibene namanzi xa zigaywa, oku kunceda ukugcwalisa isisu, kudala uvakalelo lokugcwala kwaye kuncedaukuhla ukusinda.
A: Hayi. Ingcambu yeKonjac ayinakutyiwa ngqo, emva kokuyicubungula, ine-carbohydrate encinci.
Imveliso entsha ka-2021 enempilo yokutya kwe-konajc edumileyo i-hotpot eneenwele ezidumileyo ukutya kwe-konajc ye-vegan
1. Ingaba i-konjac ikhuselekile ukuyitya?
I-Konjac ngaphandle kokulungiswa kwayo inetyhefu, kulungile ukuyitya emva kokubulala iintsholongwane.
2. Ingaba ingcambu yekonjac yi-carb?
Hayi, igcwele iGlucan-mannan, uhlobo lwefayibha yokutya enyibilikayo emanzini.




