Ipasta eyomileyo ethe ngqo ye-HALAL noodles Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Malunga nale nto
Yomisa ngokuthe nkqoipastaluhlobo lwei-noodle ekhawulezileyo, oko kulula kakhulu,umkhosiUkusebenzisa okanye ukutya ngaphandle zezona ndlela zilungileyo. I-100 gram ngokuphakelwa, ukhetho lobulumko lokwenza nokuba useluhambeni okanye unyuka iintaba. Ngaphambi kweKrisimesi, sicebisa le noodle entsha ekhawulezileyo enesaphulelo. Yenziwe ngengcambu yekonjac, igcweleifayibha yokutya. Ukuba uziva ulambile ixesha elide kangakanani na. Akukho ncasa, ungongeza naziphi na izithako ozithandayo, kulula ukuziphekela, ukuzibilisa okanye ukuzipheka nje zombini ezi zinto zamkelekile.
INDLELA YOKUYISEBENZISA/YOKUYISEBENZISA
1. Yongeza izitya eziphekiweyo kunyeirayisikwisitya esincinci
2. Beka i-heater pad uze ugalele amanzi obushushu begumbi kwisitya esikhulu phantsi kwesincinci.
3. Beka isitya esincinci phezu kwesitya esikhulu. Gquma yonke into ngesiciko.
4. Linda malunga nemizuzu eli-15.
5. Ukuba nje umphunga uphuma esityeni, yonwabele i-viand yakho!
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Ipasta eyomileyo ethe ngqo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 100g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, istatshi seetapile, amanzi, izongezo zokutya |
| Beka ubomi kwishelufa | Iinyanga ezili-18 |
| Iimbonakalo: | Ayinagluten/Ayinamafutha/ Ayina-Keto |
| Umsebenzi: | Ilungele ukutyiwa/ Ilungele ukutyiwa |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 221Kcal |
| Iiproteni: | 1.9g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 52.3g |
| Isodiyam: | 11mg |
IVIDIYO
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
Umbuzo: Ngaba ii-noodles ze-konjac azilungile kuwe?
Impendulo: Hayi, kukhuselekile ukuba utye.
Umbuzo: Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Impendulo: Ayivumelekanga eOstreliya ngenxa yokuba kukho umngcipheko wokuba ikrwitshwe.
Umbuzo: Ingaba kulungile ukutya ii-konjac noodles yonke imihla?
Impendulo: Ewe kodwa hayi rhoqo.




