shirataki lasagna eLungisiweyo iKonjac yeeNoodles ezibandayo | Ketoslim Mo
I-keto ene-carb ephantsii-shirataki lasagnaingenziwa ibe ngamawaka ee-pancake, embindini igqunywe ngesosi, inemifuno esele ilungele ukutyiwa kunye nenyama eqhotsiweyo iPatty, ityiwa itshisiwe kakhulu, olu hlobo lwekonjac eyenziwe nge-lasagne,ii-noodles ze-shirataki konjacUkutya akuyi kushushu, ibhegi inobunzima obuyi-270 grams, ubunzima bomntu omnye. Ingenziwa ngokwezifiso, ngaphandle kwesampuli ye-OEM/ODM.
Iinoodles zekonjac ezenziwe ngokwezifiso ezingama-270g zesikhumba esibandayo kunye ne-shirataiki ecocekileyo ene-carb ephantsi. Iinoodles zeKonjac ezibandayo
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | i-lasagna yekonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/angenaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 5Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 0 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Iresiphi yeKonjac Lasagne




