I-konjac silk knot ethengiswa ngobuninzi, iinoodles zesityalo se-konjac ezingenagluten | Ketoslim Mo
Inkcazelo yeMveliso yeKetoslimmo Konjac Knot
Phakamisa uhambo lwakho lokutya okunempilo ngeKetoslimmoIKonjac Knots - ipasta eguqukayo, engenatyala, eyenzelwe abantu abathanda i-keto, abakhathalayo ngokutyeba, kunye nabo bonke abafuna ukutya okunesondlo,iinoodles ezineekhalori eziphantsiisisombululo. Senziwe nge-100% ecocekileyoumgubo wekonjac (i-glucomannan), la maqhina anobume obukhethekileyo atyebile kwi-fiber yokutya kwaye kulula ukuwatya.
Iimpawu eziphambili kunye neenzuzo
Akukho zi-carbs zicocekileyo, akukho tyala:IiKetoslimmo Konjac Shredded Knots zilungele abo batya ukutya okune-ketogenic ne-low carb.
Ityebile kwifayibha enyibilikayo kwimpilo yokugaya ukutya:Ityebile kwi-glucomannan fiber, enegalelo kwimpilo yamathumbu, ikhuthaza ukuhlutha, kwaye inceda ekukhupheni ubuthi emzimbeni ngendlela yendalo.
I-Vegan, ayinagluten, ayina-allergen:Ayinagluten, isoya, amandongomane, iinkozo kunye neemveliso zezilwanyana.
Ukulungiselela okukhawulezayo nokuguquguqukayo:Gcwalisa, khupha amanzi, upheke ubanda kwiisaladi okanye uphinde ufudumale nge-dressing oyithandayo. Akukho mfuneko yokubilisa, ifanelekile kubomi obuxakekileyo.
Iinkcukacha zeMveliso zeKetoslimmo China Konjac Knot
| Igama lemveliso: | i-konjac snot-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/angenaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 5KCal |
| Iiproteni: | 0.1g |
| Amafutha: | 0.1g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Ifayibha yokutya | 3.2g |
| Isodiyam: | 7mg |
Indlela yokonwabela
Ukucoca Uze Uhlambe:Yikhuphe kwiphakheji uze uyihlambe kakuhle ngamanzi abandayo ukuze ususe incasa kulwelo olugcina ukutya olusebhegini.
Ukupheka:Gcoba emanzini ashushu imizuzu emi-2 ukuze ithambile; kuxhomekeke kubude bexesha kuya kuqinisekisa ukuba ithambile.
Iintlobo zencasa:Faka ipesto, i-marinara, ioyile yesesame okanye umhluzi. Khonza nenyama eyosiweyo, imifuno eyosiweyo okanye imifuno.
Ixabiso lesondlo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
Ngaba ii-noodles ze-konjac zilungile kuwe?
Kakade ke, ii-konjac noodles azinakunciphisa ubunzima bakho kuphela, zinciphise iswekile egazini, kodwa zikwanciphisa nokuqhina kwesisu ngokucoca amathumbu. Ukuba ufuna ukuba sempilweni, ukutya okunempilo okufanelekileyo kunye nokuzilolonga kubalulekile.
Kutheni le nto ii-noodles ze-konjac zingavumelekanga?
Iinoodles zeKonjac zinefayibha ephindwe kabini kunepasta eqhelekileyo. Ifayibha yayo yeglucomannan, eyifayibha yengcambu yekonjac, ibangela ukuba isisu sidumbe ukuze kudalwe ukuziva ugcwele. Isetyenziswa njenge-arhente yokutyeba ekutyeni okuthile. Nangona ivunyelwe kwiinoodles eOstreliya, yavalwa njengesongezelelo ngo-1986 ngenxa yokuba inokuba yingozi yokukrwitshwa kwaye ivale isisu.
Zenziwa ngantoni ii-noodles ze-konjac?
Iinoodles zeKonjac ziyi-75% yeenoodles kunye ne-25% yolwelo lokugcina. Eyona nto iphambili yi-konjac powder, eyinxalenye yengcambu yeKonjac kwaye ityebile kwi-cattamannan. Iluncedo kakhulu kwizigulane ezinciphisa ubunzima, ezilawula uxinzelelo lwegazi kunye nesifo seswekile.
Ngaba ndingakwazi ukutya ii-noodles ze-konjac yonke imihla?
I-Konjac glucomannan, ukutya kutyebile kwi-fiber yokutya enyibilikayo emanzini, inemisebenzi emininzi, iphepha lam lokuqala levenkile kwaye iindaba zizise ukutya kwe-konjac, ukwenziwa kwezitya zokunambitha ukutya kwe-konjac gel, okucrispy nokuqabulayo, yeyona nto ifanelekileyo kwiimveliso zobuhle, kodwa akukhuthazwa ukuba kutyiwe yonke imihla, kufuneka kube ngumthambo olinganiselayo kunokuba kusetyenziswe amanzi amaninzi.




