Factory ngqo keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Apho ungathenga khona ii-noodles ze-konjac
Ketoslim MoNjengomboneleli weenkonzo zokutya ezinikezelwa kwindawo enye, sinikezela ngeemveliso ezilungileyo ngamaxabiso angcono kakhulu kwindawo yakho yokutyela, ibha, ivenkile enkulu, ikhitshi, ijimu, ivenkile yokutya okulula nokunye.
Injongo yethu ayikokubonelela abathengi bethu kuphelaiimveliso ezithengiswa ngobuninzingamaxabiso aphantsi, kodwa nokubonelela ngenkonzo egqwesileyo yabathengi kumntu ngamnye kunye nokuthunyelwa ngokukhawuleza. Ekubeni besikwishishini le-konjac kangangeminyaka engaphezu kweshumi, sinezinye izintoiinoodles zekonjac udon. Ekubeni besikwishishini le-konjac kangangeminyaka engaphezu kweshumi, sinonxibelelwano oluhle neevenkile zokutyela, iindawo zokupheka kunye neengcali zeenkonzo zokutya kulo lonke ilizwe. Sinethemba lokuba yindawo enye yokuhlangabezana neemfuno zakho zokutya ngobuninzi.
Ipasta yasimahla yekonjac yepasta ayinagluten emanzi konjac spaghetti noodles Konjac udon noodles
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | i-noodle ye-konjac udon-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac,Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile,iikhabhohayidreyithi eziphantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 4KCal |
| Iswekile: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 3.2g |
| Isodiyam: | 7 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Amanqaku ambalwa olwazi malunga nekonjac
| Inyathelo 1 | Ukusukela okoiimveliso zekonjacinokuguquka kwaye yonakale ngaphandle kokugcinwa kwamanzi, ukusetyenziswa kwamanzi e-lye ukugcina ukutya ebhegini (ngaphandle kokongeza izithinteli) kugcina imo yokutya kwe-konjac, kunye nencasa engcono. |
| Inyathelo lesi-2 | Ukutya kweKonjac kutyebile kwifayibha yokutya, kodwa akukwazi ukunika amandla aneleyo kunye neproteni, ngoko ke yityaukutya kwekonjacKwangaxeshanye, khumbula ukuthelekisa iziqhamo, imifuno kunye nenyama yokutya, ngoko ke kuyanceda kakhulu kwimpilo. |




