Irayisi yeKonjac eyomileyo yeKeto enemibala emithathu | Irayisi eneGlycemic ephantsi | I-Ketoslim Mo
Malunga nento
Ketoslim MoUmbala weKeto Tri-ColorIrayisi yeKonjac eyomileyoyimveliso enesondlo kwaye imnandi ene-glycemic index ephantsi, eyenzelwe ngokukodwa abo balandela ukutya kwe-ketogenic. Yenziwe nge-konjac, imifuno eneengcambu eziphantsi kweekhalori, enefayibha ephezulu, sikunika enye indlela endaweni yerayisi yendabuko.
Iza ngemibala emithathu eqaqambileyo, emfusa, eluhlaza kunye nomthubi, emele iinkozo ezintathu, yongeza iintlobo ngeentlobo zokutya kwakho. Le mibala inemibalairayisi yekonjacAyizukwanelisa nje kuphela incasa yakho kodwa ikwanokongeza umbala omnandi kwizidlo zakho ze-keto.
Olu phawu
Iimpawu ezintlanu eziphambili ze-keto enemibala emithathuirayisi yekonjacImveliso ye-glycemic index ephantsi:
1. Ukutya kwemifuno okuqhelekileyo kwamaTshayina
2. Khetha ukutyala isiseko sendalo
3. Ukutyala ngokwendalo, akukho zichumisi zeekhemikhali okanye izibulali zinambuzane
4. Ukuhlolwa ngesandla ukuqinisekisa umgangatho wemveliso
5. Iimveliso zesatifikethi
Iingenelo
Iingenelo ezi-4 eziphambili zerayisi ye-konjac enemibala emithathu ye-keto: Imveliso esezantsi ye-glycemic index:
1. Isondlo, amafutha aphantsi kunye nokutshintsha ukutya okugcweleyo
2. I-Glycemic ephantsi/ I-Gi ephantsi
3. Ifanelekile kubantu abanesifo seswekile
4. Ukukhetha iinkozo, zigcwele kwaye zitshixiza
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi yeKonjac enemibala emithathu |
| Isithako esiPhambili: | Irayisi, umgubo we-millet, umgubo wombona, umgubo weetapile ezimfusa, umgubo wetapile ezimnandi, umgubo weetapile, umgubo we-buckwheat, umgubo we-oat, umgubo we-quinoa, umgubo werhasi yase-highland, umgubo weprotheyini yengqolowa, umgubo wefayibha yokutya, umgubo we-melon okrakra, umgubo we-cordyceps militaris, umgubo weseleri, umgubo we-mung bean, umgubo we-yam, umgubo weengcambu ze-kudzu, i-mulberry leaf extract, umgubo we-wolfberry, umgubo we-flaxseed,umgubo wekonjac, umgubo we-poria, isitatshi sombona esine-amylose eninzi (esimelana nayo), ityuwa etyiwayo |
| Iimbonakalo: | I-Gi ephantsi/Amafutha amancinci/IiCarbohydrate eziphantsi/Isodiyam ephantsi |
| Umsebenzi: | Ukunciphisa Ubunzima, Ukunciphisa Iswekile Egazini, Ukutya okunolunye uhlobo lwesifo seswekile |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Ukusinda okushiyekile: | inokwenziwa ngokwezifiso |
| Iicarbohydrate: | 75.2g |
| Umxholo Wamafutha: | 1.7g |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ubonelelo lwendawo enye |
| 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyafumaneka | |
| 4. Iisampuli zasimahla | |
| 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lweZondlo
| Iinkcukacha zeZondlo | |
| Iziphako ezi-2 kwisikhongozeli ngasinye | |
| Ubungakanani bokunqumla | Iphakheji eyi-1/2 (100g) |
| Isixa Ngokukhonza ngakunye: | 356 |
| Iikhalori | |
| %Ixabiso lemihla ngemihla | |
| Amafutha ewonke 1.7g | 3% |
| Amafutha Agcweleyo 0g | 0% |
| Amafutha eTrans 0g | |
| Iicarbohydrates zizonke 75.2g | 25% |
| Iiproteni 7.4g | 12% |
| Ifayibha yokutya eyi-2.6g | 10% |
| Iishukela ezipheleleyo 0g | |
| Faka i-0g yeeshukela ezongeziweyo | 0% |
| Isodiyam 42g | 2% |
| Ayingomthombo ubalulekileyo weekhalori ezivela kumafutha, amafutha agcweleyo, amafutha e-trans, i-cholesterol, iiswekile, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kunye ne-iron. | |
| *Ipesenti yeMilinganiselo yemihla ngemihla isekelwe kukutya okuneekhalori ezingama-2,000. | |
Umfanekiso weNkcukacha
Imeko ezisebenzayo
Ifektri






