Iinoodles ezikhawulezayo Ukutya kweKonjac I-Ketoslim-mo emnandi Incasa yeVermicelli Sauerkraut
Malunga nale nto:
Ipasta ebhityileyoIngabonakala ngathi ziinoodles zepasta (spaghetti) eziqhelekileyo, kodwa zingcono kakhulu kwimpilo yakho. Iipasta zethu ezibhityileyo ezidumileyo zihlala zithandwa kakhulu.iinoodles eziphantsi kweekhalori, ngoko ke ifanelekileindawo yokutya endaweni yokutya.
Iresiphi yamandulo: Iinoodles ezimangalisayo okanye zonke iimveliso zenziwe ngeisityalo sekonjac(kunye namanzi elayimu aneeminerali ukunceda iinoodles zigcine imo yazo). Yindlela efanayo naleyo iimonki zamaBhuda ezakha ezi noodles zazenza ngayo kwiminyaka engaphezu kwe-1,400 eyadlulayo eTshayina naseJapan yamandulo!
Enye indlela yeencasa: Iikhalori eziphantsi ezine-carb ephantsi okanye ezingenayo i-gluten akuthethi ukuba awunakonwabela izitya ezimnandi, sikunika ezininziiincasaukukhetha, khetha enye ukuze uqalise indlela yakho entsha yokutya okunempilo ngoku!
Iinzuzo ezininzi: Zenziwe ngeingcambu yekonjac, egcwele ifayibha yokutya, iqulethe okuninziI-Glucomannan. Kuye kwabonakala ukuba kuyanceda ekunciphiseni amanqanaba eswekile egazini kubantu abanesifo seswekile kunye nokuxhathisa i-insulin. Ngenxa yokuba i-viscous fiber iyalibazisa ukuphelelwa yisisu, iswekile yegazi kunye namanqanaba e-insulin anyuka kancinci njengoko izondlo zingena egazini lakho. I-viscous fiber yazo iyalibazisa ukuphelelwa yisisu, ngoko ke uhlala uzele ixesha elide kwaye ugqibela ngokutya kancinci.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
1. Khulula iphakheji.
2. Ilungele ukutyiwa, le konjac instant noodle ingatyiwa ngaphandle kokulinda.
3. Konke okufuneka ukhathazeke kuko kukuba ungangxola kangakanani ngelixa ukonwabela le noodles yendabuko emnandi efana nespaghetti.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | I-noodle ekhawulezileyo yeKonjac-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 180g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 64Kcal |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ ayina-carbohydrate esezantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 64Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 2.6g |
| Iicarbohydrate: | 7.4g |
| Isodiyam: | 1026mg |
Izinto ezingakumbi onokuzihlola
Abantu bayabuza
yintoni konjac Ukutya | Ketoslim Mo
Yintoni iiNoodles zePasta eziNcinci zeKonjac?
Yintoni echaphazela umphezulu we-konjac oat | Ketoslim Mo
Kutheni i-konjac ibizwa ngokuba kukutya okumnandi kakhulu | Ketoslim Mo
Ingaba kuyingozi ukutya ii-noodles zeShirataki ezingenazo iikhalori ze-zero carb yonke imihla | Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ngumvelisi wokutya kwe-konjac onezixhobo zokuvavanya ezifanelekileyo kunye namandla obuchwephesha aqinileyo. Ngoluhlu olubanzi, umgangatho omhle, amaxabiso afanelekileyo kunye noyilo olunesitayile, iimveliso zethu zisetyenziswa kakhulu kushishino lokutya nakwamanye amashishini.
Iingenelo zethu:
• Amava oshishino angaphezu kweminyaka eli-10;
• Indawo yokutyala engaphezu kwama-6000 esikwere;
• Iitoni ezingaphezu kwama-5000 eziveliswa ngonyaka;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kwama-40 athumela ngaphandle.
yintoni konjac Ukutya | Ketoslim Mo
indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Yintoni echaphazela umphezulu we-konjac oat | Ketoslim Mo
Kutheni i-konjac ibizwa ngokuba kukutya okumnandi kakhulu | Ketoslim Mo
Ingaba kuyingozi ukutya ii-noodles zeShirataki ezingenazo iikhalori ze-zero carb yonke imihla | Ketoslim Mo
Funda nzulu…
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi








