Ukutya okunempilo kwendalo kweKeto yeKonjac yeJeli| Ketoslim Mo
Malunga nale nto:
Iti yebhamuzaijeli yekonjac:Imo yayo ithandeka njengebhola, inencasa ethambileyo, i-Q bounce. yenziwe nge-konjac, isityalo esizele yiifayibha yokutya, yongezwa kungekuphela nje kwiti yebhamuza kodwa nakweyiphi na iti okanye iti yobisi oyithandayo, Sibonelela abathengi ngemixube yokuyila kunye neengcinga Ukudala amathuba okusela angenamkhawulo. I-Konjac jelly ethambileyo nenomdla kakhulu, yeyona ndlela ilungileyo nesempilweni endaweni yeeperile zetapioca! Le idumileyo inamafutha aphantsiisidlo sasemini sekonjacevela e-Asia yongeza ukuthungwa kunye nencasa eyongezelelweyo kule ngxube ekharamelisiweyo ukuze ibe mnandi emlonyeni oza kuyithanda - ngaphandle kweekhalori kunye neekhabhohayidreyithi ezongezelelweyo.
• igcwele ifayibha yokutya, nto leyo ekwenza uzive uphelele ekutyeni kancinci.
• Yanelisa umnqweno wakho weti emnandi ngeeti ezimbini ezimnandi zeBrown Sugar Milk Tea kunye neejeli ezitshisiweyo ezingenakuphikiswa kwisiraphu emuncu nenebhotolo, ekharameli. Ziphe iziselo ezikumgangatho ophezulu zeStarbucks ngexabiso eliphantsi kakhulu.
• Iincasa ezine: Incasa yokuqala, incasa yeswekile emdaka, incasa yeMatcha kunye nencasa yeSakura.
Uphawu
1. Ilungele ukusetyenziswa
2. Gcina kwindawo epholileyo neyomileyo, ingavulwanga unyaka omnye
3. Isetyenziselwa isiselo esibandayo, incasa ingcono
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | Iti yebhamuzaijeli yekonjac |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi,Umgubo weKonjac |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0Kcal |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/ Iprotein ephantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 336kJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 18.4g |
| Ifayibha yokutya | 3g |
| Isodiyam: | 17mg |
Yi-konjac kwaye ingasetyenziswa njengezinto zokwenzaijeli yekonjac etshisiweyo.Ingadityaniswa neentlobo ezahlukeneyo zezinto ezikrwada. Yenye yazo, kwaye ingasetyenziswa njengesithako esincinci kwiti yobisi kuphela.i-konjac jelly bobakwaye iperile inendawo efanayo kukuba inokwenziwa ibe ziintlobo ngeentlobo zeencasa, ezifana nencasa yokuqala, i-matcha, iswekile emnyama, njl. Ngokwencasa, zahlulwe zibe luhlobo lwe-soft waxing, uhlobo lwe-elastic crisp kunye nohlobo olumelana nobushushu ukuze zilungelelaniswe neemveliso ezahlukeneyo zeti yobisi.
Indawo etyiwayo: Ingongezwa kwiintlobo ngeentlobo zeziselo, ezinje: iti yobisi/ikofu/ubisi/ubisi lwekhokhonathi/iziqhamo, njl.
Abantu babuza kwakhona:
Yintoni ii-konjaciti yamaqamza?
Yenziwe nge-konac ezele yi-fiber enyibilikayo ngokwemvelo ebizwa ngokuba yii-glucomannanendaweni yeeperile zetapioca ezineekhalori eziphezulu.
Yintoni ijeli emnyama kwiti yebhamuza?
Iiperile zeBlack Boba tapiocaIkwabizwa ngokuba ngamaqamza okanye iiperile..
Zenziwe ngantoni iijeli ezikwiti yebhamuza?
yenziwe ngeinyama yekhokhonathi, okanye i-konjac, imifuno ngokwemveliso.





