Umenzi owomileyo we-shirataki noodles 75g ezomisiweyo zekonjac noodles | Ketoslim Mo
IiNoodle zeKonjac ezomileyo
Indlela yokutya:
Soak konjackiinoodles zekonjac ezomileyoYifake emanzini imizuzu engama-30, uyicwilise ide ithambe, uze uyihlambe ngamanzi acocekileyo. Ungayisebenzisa njengeenoodles eziqhelekileyo okanye njengesitya esisecaleni esifana nembiza eshushu, isityu, njl.
Ukuba uzama ukomiswaiinoodles ze-shiratakiokokuqala, kucetyiswa ukuba utye intwana encinci kuqala ukuze uphephe ukudumba kunye neemvakalelo ezingathandekiyo.
Ayinancasa kwaphela kwaye imnandi! Khonza nje nesosi oyithandayo! Iinoodles ze-shirataki zomile njengeiinoodles ze-keto yamkuba zinencasa ekhaphukhaphu kakhulu ngokwendlela ezibukeka ngayo, oko kuthetha ukuba zilungele ukongeza iziqholo nokwenza nasiphi na isidlo osiphuphayo.
Apho ungathenga khona ii-noodles ze-shirataki
Ketoslim MoNjengomboneleli weenkonzo zokutya ezinikezelwa kwindawo enye, sinikezela ngeemveliso ezilungileyo ngamaxabiso angcono kakhulu kwindawo yakho yokutyela, ibha, ivenkile enkulu, ikhitshi, ijimu, ivenkile yokutya okulula nokunye.
Injongo yethu ayikokubonelela abathengi bethu kuphelaiimveliso ezithengiswa ngobuninzingamaxabiso aphantsi, kodwa nokubonelela ngenkonzo egqwesileyo yabathengi kumntu ngamnye kunye nokuthunyelwa ngokukhawuleza. Ekubeni besikwishishini le-konjac iminyaka engaphezu kweshumi kwaye sineearhente kulo lonke ilizwe, siyazingca ngokwakha ubudlelwane obuhlala ixesha elide neevenkile zokutyela, iindawo zokupheka kunye neengcali zeenkonzo zokutya kulo lonke ilizwe kwaye sinethemba lokuba yindawo enye yokutyela zonke iimfuno zakho zokutya ngobuninzi.
75g Iinoodles zekonjac ezomileyo ezingenamafutha ukutya kwe-keto okunesosi
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | IiNoodles zeKonjac ezomileyo -Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 75g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/ayinaswekile, ine-carb ephantsi/ |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokunciphisa umzimba |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 21Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 4.9g |
| Ifayibha yokutya | 0.7g |
| Isodiyam: | 6.1mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Ngaba ii-noodles ze-shirataki zomile?
| Inyathelo 1 | Ukutya kweKonjacEzigcinwe ngamanzi azidli ngokuma. Inzuzo kukuba azinavumba leShirataki eliqhelekileyo, kwaye zomile kwaye kulula ukuzithutha nokuzigcina. Azinancasa kangako, kodwa zifunxa lula uninzi lweesosi, njengezinongo ze-ramen, isosi yesoya, okanye isosi ye-stir-fry. |
| Inyathelo lesi-2 | Olu hlobo lweenoodles ezomileyo, ibhegi encinci inobunzima obungama-75 grams, ibhegi encinci inokuba bubunzima bomntu, ukuba uhlala utya ngaphezulu, ungabeka iziqwenga ezi-2 ukupheka oh |
Ngaba ungaziomisa ii-noodles ze-konjac?
Eyona nto ilungileyo kukuba zomile, ungazigcina ixesha elide kwigumbi lokugcina ukutya. Kodwa awunakuzitya ziphelelwe lixesha. Zimnandi kakhulu ngemifuno eqhotsiweyo, isosi yesoya kunye neziqwenga zenkukhu/ze-vegan.
Ngaba ungazifumana ii-noodles ze-shirataki ezomileyo?
Azinancasa ingako, ngoko ke zisebenza kakuhle nezithako ezahlukeneyo kunye neesosi. Iinoodles zekonjac eziqhelekileyo “zimanzi” kwaye “zomile”, kwaye ziza kwiipakethe ezahlukeneyo, ezifana neengxowa, iibhokisi, iibhokisi zefoyile ye-aluminium, njl.njl.
Ndingazipheka njani iinoodles zekonjac ezomisiweyo?
Faka iinoodles ezomileyo esityeni, uthele emanzini abilayo uze uzintywilisele imizuzu eli-10. Iinoodles ezomileyo ziya kuthamba kancinci kancinci. Bilisa amanzi embizeni, yongeza iinoodles, upheke imizuzu eli-10, yongeza izithako, izinongo kunye nezitya ezisecaleni, uze ucofe uze utye.






