Ukutya Okulungele Ukutyiwa | Ukutshintshwa Kwerayisi, Irayisi YeKonjac Ekhawulezileyo | I-Ketoslim Mo
Malunga nento
Indlela yokwenza irayisi yekonjac ekhawulezileyo iyafana neyerayisi yekonjac, kodwa yirayisi eyomileyo. Ungayifunxa emanzini ashushu imizuzu embalwa ngaphambi kokuba uyitye. Irayisi yekonjac ekhawulezileyo ilula kwaye iyakhawuleza, kwaye ungonwabela ukutya okumnandi kwimizuzu embalwa nje. Ifanelekile kubasebenzi baseofisini nakubathengi abatya bodwa ukuze bonwabele isidlo esilula nesikhawulezayo; kodwa irayisi yekonjac iluncedo emzimbeni womntu. Isithako esiphambili seKetoslimMo'sIimveliso zekonjac zingcambu yekonjac, etyebileyo kwizakhamzimba. Iqulethe iglucomannan kunye nefayibha yokutya, ayinaswekile kwaye ineekhalori eziphantsi kakhulu.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Irayisi yeKonjac ekhawulezileyo yeHalal |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi, umgubo weKonjac |
| Iimbonakalo: | Ukutya kweHalal/Ifayibha ephezulu/Ukutya kwe-vegan/Incasa ekrakra |
| Umsebenzi: | Ukunciphisa Ubunzima, Kulula ukuyiphatha, Ukutshintsha Isidlo Semifuno |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Ukusinda okushiyekile: | 230g |
| Iicarbohydrate: | 31g |
| Umxholo Wamafutha: | 7.2g |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ubonelelo lwendawo enye |
| 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyafumaneka | |
| 4. Iisampuli zasimahla | |
| 5. I-MOQ ephantsi |
| Iinkcukacha zeZondlo | |
| Iziphako ezi-2 kwisikhongozeli ngasinye | |
| Ubungakanani bokunqumla | Iphakheji eyi-1/2 (100g) |
| Isixa Ngokukhonza ngakunye: | 212 |
| Iikhalori | |
| %Ixabiso lemihla ngemihla | |
| Amafutha ewonke 7.2g | 12% |
| Iicarbohydrate ezipheleleyo 31g | 10% |
| Iiproteni 3.8g | 6% |
| Ifayibha yokutya 4.3g | 17% |
| Iishukela ezipheleleyo 0g | |
| Faka i-0g yeeshukela ezongeziweyo | 0% |
| Isodiyam 553mg | 28% |
| Ayingomthombo ubalulekileyo weekhalori ezivela kumafutha, amafutha agcweleyo, amafutha e-trans, i-cholesterol, iiswekile, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kunye ne-iron. | |
| *Ipesenti yeMilinganiselo yemihla ngemihla isekelwe kukutya okuneekhalori ezingama-2,000. | |
Iingenelo zethu
UKUTYA OKUNGAMAHALAL:Ketoslim MoIrayisi yekonjac i-halal kwaye ihambelana nemigangatho yokutya yamaSilamsi. Oku kuthetha ukuba abathengi abangamaSilamsi banokonwabela oku kutya kumnandi okulungisiweyo ngaphandle kokukhathazeka malunga nokuqina kwayo okuqinileyo.
UMXHOLO WEFAYIBHA ELIPHEZULU: Irayisi yekonjac ekhawulezileyo ityebile kwifayibha yokutya, eyongezelelo elisisiseko lokugcina impilo. Umxholo wefayibha ephezulu ukhuthaza ukusebenza kakuhle kwenkqubo yokugaya ukutya, uthintela ukuvaleka, kwaye unceda ukulawula iswekile yegazi kunye namanqanaba e-cholesterol. Ngokutya irayisi yethu yeKonjac, unokwandisa ngokulula ukutya kwakho ifayibha yokutya ukuphucula impilo yakho iyonke.
Imifuno: Irayisi yethu yekonjac kukutya kwemifuno ngaphandle kwezongezo. Olu lukhetho olufanelekileyo kwabo balandela ukutya kwemifuno. Nokuba ungumthandi wemifuno okanye umntu ofuna ukhetho lwemifuno, iKonjac Rice Moments yethu ikunika isidlo sangokuhlwa semifuno esinesondlo.
INcasa EMNANDI: Irayisi yethu yekonjac ekhawulezileyo inencasa etyebileyo nenencasa ekrakra, izisa amava encasa anomdla kwabo bathanda ukutya okunencasa. Incasa ekrakra inokongeza incasa ekutyeni ngelixa ivuselela indlala kwaye ikhulisa umdla ekutyeni. Ukuba uthanda ukutya okunencasa, irayisi yethu yekonjac iya kukunika isidlo esishushu esimnandi.
Umfanekiso weNkcukacha
Indlela Yokupheka
Imeko ezisebenzayo
Ifektri






