Shirataki noodles ukutya okupheleleyo| Ketoslim Mo
Indlela yokutya: (Imnandi ngamanyathelo amathathu)
1. Galelaiinoodles zekonjackwisitya.
2. Yongeza amanzi abilayo, ugqume uze uvumele iinoodles zimanzi umzuzu omnye;
3. Galela amanzi abilayo, uwagalele kwingxowa yokuxuba uze uxube kakuhle phambi kokuba uwaphake.
Phawula:
1. Izinto ezibangela i-allergies: Ezi noodles zeShuang Shuang (Iinoodles zeKonjac) ziqulathe iimveliso zesoya kunye neenkozo zegluten;
2. Indlela yokugcina: Gcina kwindawo epholileyo kude nokukhanya kwaye ayinakuqandiswa
3. Ubomi beshelufu: Iinyanga ezili-12
Iingcebiso: Ukuba ingxowa engaphakathi ifunyenwe yonakele okanye ikhulisiwe okanye igutyungelwe yi-gelatin, nceda ungayityi. Ingatshintshwa kwindawo oyithengileyo. Inani elincinci lezinto ezimnyama kwimveliso yinxalenye yeKonjac, nceda uqiniseke.
Itheyibhile yeenkcukacha zesondlo seenoodles zeKonjac
Inkcazelo yeemveliso
Izithako zeenoodles zeKonjac: amanzi,Umgubo weKonjac, i-cornstarch, i-citric acid
| Amandla: | 71KJ |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ifayibha yokutya | 4.2g |
| Isodiyam: | 0mg |
Iphepha leenkcukacha zesondlo kwiipakethi zesosi
● Izithako zeCrayfish: amanzi okusela, ioyile yesoya, ipeyinti yembotyi, isosi yehoisin, iswekile yekristale enye, iziqholo, itshili, ityuwa etyiwayo, isinongo senkukhu, i-monosodium glutamate, isosi ye-oyster (kuquka nombala we-caramel), itswele, ijinja, igalikhi, incasa ye-yeast extract, ipepile yeSichuan, iincasa zokutya kunye neziqholo, i-disodium nucleotide, i-disodium succinate
Izithako zokuxuba zeDong Yin Gong: amanzi okusela, ioyile yemifuno, isuphu emhlophe yethambo lengulube, umgubo wekhokhonathi, i-galangal, i-citronella, njl.
● Izithako zephakheji yesuphu yegolide yenyama yenkomo: iradish eqoshiweyo, amanzi okusela, ioyile yemifuno yehagu, isosi yetshili, i-monosodium glutamate, itshili eqoshiweyo (imifuno eqoshiweyo), ijinja eqoshiweyo (imifuno eqoshiweyo), imifuno eqoshiweyo (imifuno eqoshiweyo), ityuwa etyiwayo, njl.njl.
Incasa yekrayfish ekrakra
Iinoodles ezipholileyo zeKonjac
Inkcazo: 225g/ ibhegi
Iinoodles zeKonjac ezingama-200g (eziqinileyo > 150g) + 25g umxube we-crawfish
| Amandla: | 1525KJ |
| Iiproteni: | 4.7g |
| Amafutha: | 31.2g |
| Iicarbohydrate: | 17.1g |
| Ifayibha yokutya | 3985g |
| Isodiyam: | 6.1mg |
Incasa yesitayile saseThai iDong Yin Gong
Iinoodles ezipholileyo zeKonjac
Inkcazo: 240g/ ibhegi
Umphezulu weKonjac 215g (oqinileyo > 170g) + iphakheji yokuxuba yeDong Yin Gong 25g
| Amandla: | 1314KJ |
| Iiproteni: | 4.5g |
| Amafutha: | 24.3g |
| Iicarbohydrate: | 19.9g |
| Isodiyam: | 6950mg |
Incasa yenkomo etyebileyo yesuphu yegolide
Iinoodles ezipholileyo zeKonjac
Inkcazelo: 240g/ ibhegi
Umphezulu weKonjac 215g (oqinileyo > 170g) + Iphakheji yenkomo yeGolide Soup fat 25g
| Amandla: | 1010KJ |
| Iiproteni: | 6g |
| Amafutha: | 20.6g |
| Iicarbohydrate: | 8.6g |
| Isodiyam: | 6174mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Ungathanda kwakhona
Ngaba ungaziomisa ii-noodles ze-konjac?
Eyona nto ilungileyo kukuba zomile, ungazigcina ixesha elide kwigumbi lokugcina ukutya. Kodwa awunakuzitya ziphelelwe lixesha. Zimnandi kakhulu ngemifuno eqhotsiweyo, isosi yesoya kunye neziqwenga zenkukhu/ze-vegan.
Ngaba ungazifumana ii-noodles ze-shirataki ezomileyo?
Azinancasa ingako, ngoko ke zisebenza kakuhle nezithako ezahlukeneyo kunye neesosi. Iinoodles zekonjac eziqhelekileyo “zimanzi” kwaye “zomile”, kwaye ziza kwiipakethe ezahlukeneyo, ezifana neengxowa, iibhokisi, iibhokisi zefoyile ye-aluminium, njl.njl.
Ndingazipheka njani iinoodles zekonjac ezomisiweyo?
Faka iinoodles ezomileyo esityeni, uthele emanzini abilayo uze uzintywilisele imizuzu eli-10. Iinoodles ezomileyo ziya kuthamba kancinci kancinci. Bilisa amanzi embizeni, yongeza iinoodles, upheke imizuzu eli-10, yongeza izithako, izinongo kunye nezitya ezisecaleni, uze ucofe uze utye.






