Ivenkile enkulu Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Thenga eyona jeli ilungileyo engenazo iikhalori ngexabiso eliphantsi?
Ufike kwindawo elungileyo! I-Global Search liqonga elisebenzayo kwi-intanethi leebhrendi kunye nabathengisi ukuze bathengise iimveliso zabo kwaye abathengi bathenge iimpahla zabo. Ngoluhlu olubanzi lweemveliso kwiindidi ezininzi, yindawo enye yokumisa kuyo nantoni na oyifunayo.
Sisebenzisana namawaka eebhrendi eziphambili kunye nabathengisi abathembekileyo ukuze sikuzisele uluhlu olubanzi lweemveliso.Ketoslim Mo, uza kubona iivenkile ezisemthethweni kunye nabanye abathengisi abaninzi abazimeleyo bethengisaIimveliso eziyinyani eziyi-100%,nganye nganye inikezela ngeempahla kunye neenkonzo ezihlangabezana neemfuno zomthengi ngamnye. Xa kufikwa ekuthengeni ijeli engenazo iikhalori, ngokuqinisekileyo awunazo iindlela zokukhetha. Yonwabela ukonga okukhulu, izaphulelo kunye nexabiso elihle xa uthenga ijeli enekhalori ezi-0 kwii-ketoslim Mongexabiso nomgangatho.
ICalorie Jelly yakho iza kuziswa ngqo emnyango wakho, naphi na apho ukhoyo, iqinisekisiwe ukuba iza kubuyiselwa ngaphandle kweengxaki. Ukuqinisekisa umgangatho wemveliso kunye nokwaneliseka kwabathengi yeyona nto iphambili kuthi. Jonga iintlobo ngeentlobo zeejeli ze-0 calories uze ufake iodolo yakho ngoku!
Ukuba ufuna izinto ezikumgangatho ophezulu okanye ezingabizi kakhulu ijeli yeekhalori ezi-0y, ngokuqinisekileyo ungayifumana apha! I-Konnyaku ingasetyenziswa kwiincasa ezimbini ezahlukeneyo: ipesika kunye nediliya. Krazula kumgca onamachaphaza phezulu kwebhegi encinci, i-extrusion ingatyiwa ngqo, ungakhathazeki ngokutya ijeli ukuze uzive uhlazekile kakhulu, isitshixo yi-0 calories ephezulu yefayibha, abantu abanciphisa umzimba abaphoswa yiyo!
Ivenkile enkulu Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | Ijeli yeKonjac |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 300g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carb ephantsi/inefayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 0Kcal |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 4.5g |
| Iswekile | 0g |
| Isodiyam: | 0mg |
Ungathanda kwakhona:
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo





