Konjac Milkshake OEM/ODM proviate ilebula丨Ketoslim Mo
Malunga nale nto
I-milkshake enesondlo ineekhalori ezili-144, kwaye ihamburger ineekhalori ezingama-800. Ukusela i-milkshake kufana nokubaleka iyure e-1, ukudada iiyure ezi-2, kunye nokubaleka iikhilomitha ezi-8. Zininzi iincasa onokukhetha kuzo.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUYISEBENZISA:
Isiselo esikhawulezileyo, akukho mfuneko yokulinda. Indlela yokusitya: Shukumisa ukuze umgubo ulingane, yongeza amanzi afudumeleyo, shukuma kakuhle, uphake kakuhle, ungakhupha nekomityi emanzini, wongeze amanzi ashushu, isonka sakusasa siya kuba mnandi ngakumbi kwaye sibe nesondlo.
Iithegi zeMveliso
| Igama lemveliso: | I-Konjac milkshake |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 100g |
| Isithako esiPhambili: | Amanzi, umgubo weKonjac |
| Beka ubomi kwishelufa: | Iinyanga ezili-12 |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop China 2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 1436kJ |
| Iiproteni: | 54g |
| Amafutha: | 0g |
| Iicarbohydrate: | 1.2g |
| Isodiyam: | 338g |




