low cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Ingaba ungxamile? Ngokuhlamba ngokukhawuleza, ezi zendalo,iinoodles ezineekhalori eziphantsisele zilungele ukutyiwa! Incasa yazo engathathi cala yenza ezi noodles zibe luncedo, kodwa indlela esiyithandayo yokuzitya kukuzipheka kwisuphu enemifuno eqoshiweyo, okanye ukuziqhotsa ngenkukhu nemifuno. Ibhonasi: Isabelo se-4-ounce sibonelela nge-15% yokutya kwakho kwe-calcium imihla ngemihla. Nangona oko kungengobisi kangako, kusenezondlo ezininzi ongazifumani kwisitya see-noodles.
Ipasta entsha engathathi cala ka-2021 I-konjac noodle engena-asidi kwaye engena-alkali
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | i-konjac soba noodles-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjacAmanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | ayinagluten/amafutha/ayinaswekile, ayina-carbohydrate esezantsi/ifayibha ephezulu |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini,iinoodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-103. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 8KCal |
| Iswekile: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 0.4g |
| Isodiyam: | 0 mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo




