Ukutya kweKonjac okuneekhalori eziphantsi Iinoodles zeKonjac zeGolide ezingenanto
IiNoodles zeKonjac Gold Instant azinabungozi kwi-ketone ngenxa yokuba azinazo iicarbohydrate.
Nge-1.2g kuphela yeecarbohydrates kunye neekhalori ezi-5 kwi-270g nganye,Iinoodles zeKonjaczilungele abo banqwenela ipasta ngokutya i-keto. Kwabo batya imifuno okanye abo batya i-gluten, ii-konjac noodles zezinye zokutya okunciphisa amafutha kwi-ketogenic diet, nto leyo eyenza ukuba zibe lukhetho oluhle njengoko zinokufumaneka kwiindawo zokutyela, kwiindawo zokuzivocavoca umzimba, kwiivenkile ezinkulu nakwiindawo zokuthatha ukutya.
Njengoko iinoodles zeKonjac zithandwa kakhulu, ezinye iimveliso zivelisa umgubo wekonjac osele ulungisiwe. Ukuba utya ukutya okune-carb ephantsi, kufuneka uqaphele ukuba izithako ezongezelelweyo, ezinje ngeesosi, iiswiti, kunye nemifuno enesitatshi, azidluli umda wakho we-carb.
I-Konjac (juruo), iikhalori eziphantsi
Umthamo wesitatshi ophantsi kunye nokuhlutha okunamandla
Kwindlela yokutya ene-ketogenic low carb
Ingasetyenziswa endaweni yomgubo
Kodwa kufuneka wazi oku kulandelayo malunga nomthetho wokusetyenziswa kwekonjac:
1. I-konjac eluhlaza inetyhefu, ngoko ke qiniseka ukuba uyipheka iiyure ezingaphezu kwezintathu ngaphambi kokuba uyitye.
2. I-Konjac inefayibha yokutya etyebileyo kakhulu, ekunzima ukuyigaya nokuyifunxa emva kokungena emathunjini. Ngenxa yoko, abantu abangasebenzi kakuhle kwesisu kunye nokungagayi kakuhle kokutya akufuneki batye kakhulu ngalo lonke ixesha.
3 Konjac ingqele, abantu abaneempawu zomkhuhlane kufuneka batye kancinci.
4, IKonjacNgaba iinwele, izifo zesikhumba ezinerhashalala, ukurhawuzelelwa nezinye iimpawu kufuneka zitye kancinci.
Inkcazelo yeemveliso
| Igama lemveliso: | IiNoodles zeKonjac Gold ezikhawulezileyo-Ketoslim Mo |
| Ubunzima obupheleleyo beenoodles: | 270g |
| Isithako esiPhambili: | Umgubo weKonjac, Amanzi |
| Umxholo Wamafutha (%): | 0 |
| Iimbonakalo: | igluten/amafutha/angenaswekile/i-carbohydrate ephantsi |
| Umsebenzi: | ukunciphisa umzimba, ukwehlisa iswekile egazini, ii-noodles zokutya |
| Isiqinisekiso: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Ingxowa, Ibhokisi, Ingxowa, Iphakheji enye, Iphakheji yeVacuum |
| Inkonzo Yethu: | 1. Ukubonelela nge-One-stop china2. Amava angaphezu kweminyaka eli-10 3. I-OEM kunye ne-ODM kunye ne-OBM ziyafumaneka 4. Iisampuli zasimahla 5. I-MOQ ephantsi |
Ulwazi lwesondlo
| Amandla: | 125KJl |
| Iiproteni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Iicarbohydrate: | 6.4g |
| Isodiyam: | 12mg |
Ixabiso lesondlo
Ukutya Okufanelekileyo Ukutshintsha--Ukutya Okunempilo
Inceda ekunciphiseni ubunzima
Iikhalori eziphantsi
Umthombo olungileyo wefayibha yokutya
Ifayibha yokutya enyibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele iKeto
I-Hypoglycemia
Olunye ulwazi ngee-noodles ze-konjac
| ngoNovemba 1 | Kutheni i-konjac igcwele kangaka?Ingcambu yeKonjac iqulethe malunga ne-40% yefayibha enyibilikayo -- iglucomannan. Ngenxa yeempawu zayo zokufunxa amanzi ngamandla, iKonjac ityebile kwifayibha yokutya, enokwenza uzive unelisekile, inciphise i-cholesterol kwaye ilinganise iswekile egazini. |
| Novemba 2 | Kutheni i-konjac igcwele kangaka?IKonjac inefayibha enyibilikayo, yiglucomannan, edala ukuziva ugcwele ngenxa yokuhamba kwayo kancinci kwindlela yokugaya ukutya kwaye ibonakaliswa ukuba yehlisa i-cholesterol kwaye ilinganise iswekile egazini. Ilungile kangakanani iKonjac kuxhomekeke kwindlela oyipheka ngayo. |
| Novemba 3 | Ngaba ii-noodles ze-konjac zineekhalori ezi-0? Phantse azinazo iikhalori (ngokomyinge iikhalori ezisi-8 kwi-200g nganye) iinoodles zekonjac zenziwa ngengcambu yesityalo sekonjac (konnyaku), esenziwe umgubo ngaphambi kokuba siguqulwe sibe ziinoodles ezinobubanzi obahlukeneyo. Zineekhalori eziphantsi kakhulu, kodwa zisazalisa, kuba ziphezulu kakhulu kwifayibha. |
Funda ngakumbi malunga neemveliso zeKetoslim Mo
Ngaba ii-noodles zegolide ezikhawulezileyo ziyandisa iswekile yegazi?
Iinoodles zeKonjac Le fiber iyacothisa ukugaywa kwaye inceda ekunciphiseni ukunyuka kweswekile egazini. Ngenxa yokuba igonywa kancinci, iglucomannan ikwabonelela ngokutya kweebhaktheriya ezilungileyo kumathumbu amakhulu ukuze zikwazi ukuvelisa ii-fatty acids ezimfutshane, zinciphise ukudumba, kwaye zikhuthaze ukukhutshwa kwe-enterotropic hormone peptide YY. Enokunceda impilo yamathumbu akho.
Iinoodles zegolide ezikhawulezileyo zeKonjac zinomthamo ophantsi we-carbohydrate?
Hayi, kulungile! Enyanisweni, yimveliso engenazo iicarbohydrate! Kwaye ayinagluten!
Ngaba kunzima ukugaya ii-noodles ze-konjac?
Umxholo weecarbohydrate ezivundisiweyo kwikonjac udla ngokuba luncedo kwimpilo yakho, kodwa kunokuba nzima nakubantu abathile ukuba batye. Xa usitya ikonjac, ezi carbohydrate ziyavunda emathunjini akho amakhulu, apho zinokubangela iziphumo ezahlukeneyo zesisu.






